Facebook App ID is missing!

Bosch Kıyma Makinelerinde Kampanya

Eylül ayına özel kampanya fiyatıyla sunulan Bosch kıyma makineleri, kendi kıymasını kendi evinin sağlıklı ortamında hazırlamak isteyenlerin yardımına koşuyor.

Bosch Ev Aletleri, Kurban Bayramı’nı konforlu bir şekilde yaşamanız için birçok üstün teknolojiyi bir arada barındıran ürünler sunmaya devam ediyor. MFW 45020 kıyma makinesi ile Kurban Bayramı’nda sofraları süsleyen köfteler, dolmalar, mantılar, börekler ve kebaplar gibi tüm etli lezzetleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Kurban Bayramı’nda mutfakların marifetli yardımcısı olarak büyük kolaylıklar sağlayacak olan MFW 45020, oldukça pratik, kullanışlı ve en önemlisi sağlıklı bir kullanım sunuyor.

Güçlü motoruyla Bosch MFW 45020 kıyma makinesi, evinizde kolay bir şekilde ve gönül rahatlığıyla kıymanızı çekmenizi sağlıyor. Dakikada 2,5 kg kıyma çekebilen makineye dahil olan sosis aparatı sayesinde kullanılan iç malzemelerin kalitesinden ve temizliğinden emin olarak sosis yapmak, içli köfte aparatıyla ise Türk mutfağının bu zorlu lezzetini kolaylıkla hazırlamak mümkün hale geliyor.

Bayramda etin uzmanlarıyla buluşmaya hazırlanan Bosch MFW 45020 Kıyma Makinesi, sonbahar fırsatı kapsamında 488 TL yerine 365 TL kampanya fiyatıyla satın alınabilinecek.

Site Footer

%d bloggers like this: