Facebook App ID is missing!

2017 Yılında Beklenen En Garip Güzellik Trendleri

Kişisel bakım kuşkusuz çok önemli. E, güzellik yolunda da her yapılan şey mübahtır, insanın kendine değer vermesi kuşkusuz çok önemlidir ama ekmek banılası kremler, boğulma riskleri, acı çekmeler derken hayat böyle çok zorlaşıyor…

Güzellikler İçinde Boğulun

Güney Koreli kızların güzelliğini borçlu olduğu taktiği sizin için araştırdık,bulduk, getirdik, anlatıyoruz;

Suratınıza bebek pudrasını güzelce sürüyorsunuz, sonrasında önceden hazırladığınız bir kap suya ‘hiç değilse güzel ölürüm’ deyip suratınızı daldırıyorsunuz… Dudaklarınız oksijensizlikten morarana kadar bekliyorsunuz ve yüzünüzü sudan çıkardığınızda kalıcı bir yumuşaklık ve makyaj için avantajlı bir baz elde ediyorsunuz.

güzellik-1

Eski Yaramaz Çocuk Tehdidi / Yeni Güzellik Sırrı

Bu senenin yeni trendi yaramaz kızlara ket vurduracak!

Dudaklarınızı şişkin ve dolgun mu göstermek istiyorsunuz? Aman canım! Bir dünya estetiğe falan ne gerek var? 2017’de dudaklar güzel gözüksün diye acı sürmek moda oluyor. Acı, doğal yoldan dudağınızı şişirdiği için Wasabi, karabiber yağı ve kırmızı biber içeren  doğal karışımları dudaklarınıza sürüp, gözlerinizden yaşlar ve alnınızdan terler akarak gezebilirsiniz.

Ne demişler; acı yoksa kazanç yok!

güzellik-2

Buzdolabınızı Suratınıza Sürün!

Kişisel bakım ve kozmetik sektörü, son yıllarda katlanarak artan sağlıklı yaşam fenomenini yakalamamak adına her yeni ürünün doğal olmasına gayret ediyor. Artık öyle bir hale geldik ki herhangi bir parkta yürürken etrafta bulduğumuz bitkileri üstümüze sürsek işe yarar gibi.

– Siyah noktalarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? Buzdolabınızı açın, neler var?

-Zeytinyağlı barbunya…

-Of! Sür onu sür sür sür!

2017’ de cilt bakımında kullanılacak trend bitkiler, Yosun, Ban ağacı ve Kale Bitkisi (nam-ı diğer Hipster marulu)  olacak.

güzellik-4

Kendi Kendinin Heykeltıraşı Ol

Bu sefer ki kişisel bakım trendimiz Asya’dan geliyor! üstüne üstlük çok daha sade ve şöyle bir bakınca, çok işe yarar gözüken bir trend: Surat fırçalama.

Ölü deriyi döktüğü, kan dolaşımına iyi geldiği ve selüliti azalttığı için sıkça kullanılan ‘vücut fırçalama’ trendinden esinlenilerek ortaya çıkan yeni bir güzellik taktiği. Suratınızı fırçalayarak, yüzünüzü pürüzsüz ve canlı bir hale getirebileceğiniz ve makyajla kolay kolay ulaşılamayan, doğal, ferah bir parlamaya erişilebileceği iddia ediliyor.

güzellik-3

Site Footer