Facebook App ID is missing!

Arzum Kıymacı Bayramda En Büyük Yardımcınız

Arzum Kıymacı kıyma makinesi, Kurban Bayramı’nda ev ortamında kolayca kıyma yapma imkanı sunarak etlerin muhafaza derdini ortadan kaldırıyor.

Arzum, Kurban Bayramı’nda da hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Arzum Kıymacı kıyma makinesi, ince-orta-kalın olmak üzere 3 farklı boyuttaki diskleri ve 1500 Watt’lık çalışma gücü ile büyük miktarlarda eti hızlıca işlemden geçiriyor. Kurban Bayramı’nda etlerin muhafaza derdine son veren Kıymacı evinizin hijyenik ortamında kendi kıymanızı yapma imkanı sunuyor. Ayrıca içli köfte şekillendiricisi ve sucuk-sosis doldurma özellikleri ile de farklı lezzetleri kolayca hazırlamanızı sağlıyor.

Kıymayı hızlıca çekiyor, kolayca temizleniyor

Arzum Kıyma Makinesi, pratik şekilde kıymanızı çekerken, temizliği de dert olmaktan çıkarıyor. Tasarımında paslanmaz çelik bıçaklar kullanılan Kıymacı, temizlik için ayrılabilir parçaları sayesinde kolayca temizleniyor ve bir sonraki kullanımınız için hazır hale geliyor.

Beyaz rengi ve şık tasarımı ile mutfak dekorasyonuna uyum sağlayan Arzum Kıymacı Kurban Bayramınızın vazgeçilmez yardımcısı olmak üzere sizleri bekliyor. Size de bayram sofralarının tadını çıkarmak kalıyor.

Site Footer