Facebook App ID is missing!

Battlefield: Hardline’dan Yeni Detaylar

FPS türü savaş oyunlarının en başarılı serilerden olan Battlefield, Hardline adlı oyunuyla 2015 yılının Mart ayında geliyor. Oyuna dair ipuçları ve detaylar ise yayınlanmaya devam ediyor. Oyun severler tarafından merakla beklenen savaş türündeki oyunun PlayStation 4’e özel kutu tasarımı ortaya çıktı.

Visceral Games’ın geliştirdiği ve Electronic Arts tarafından yayımlanacak olan Battlefield: Hardline’ın kutu görselleri iki ayrı format içeriyor. Bunlar, standart ve deluxe adını alıyor. Oyunun görseli ise, daha önceki tanıtım videolarından izler taşıyor.

Polisiye türden izler

Dazlak ve karizmatık askerin kolundaki dövmeler ve takısı dikkatlerden kaçmazken, güneş gözlükleri ise bir savaş oyunu serisine dair kapak görselinden beklenen o saldırı anı, mevzilenme, patlama gibi konuların oldukça dışında görünüyor. Battlefield: Hardline, bir savaş oyunu olarak değil, polisiye bir türde karşımıza çıkacak.

Teknolojik aygıtlar dikkat çekiyor

Battlefield: Hardline’ın kapak görselinin kahramanı, ‘fazla bakımlı’ görüntüsüyle oyun severleri karşılıyor. Techizatlarını taşıdığı yeleği ise çeşitli mermilerle bazı teknolojik aygıtlar da içeriyor. Arka fonda helikopter silüetleri ise ayırt edilebilen tek detay durumunda.

Standart ve Deluxe Edition

Kapak tasarımında Battlefield: Hardline yazısının fontları ve yazı stili de bir hayli güzel görünüyor. Gri arka fon üzerine beyaz yazıyla Battlefield yazısı ve sarı üzerine gri formdaki Hardline yazılarının tamamı büyük harflerle yazılmış. Üçüncü sırada ise Standart/Deluxe Edition yazıları yer alıyor.

17 Mart 2015’te gelecek

Frostbite 3 grafik motoru ile hazırlanan Battlefield: Hardline, savaş sahneleri ve patlama anlarından ziyade polisiye konusuyla dikkat çekecek. Bolca çatışmaya sahne olacak oyunun farklı bir Battlefield deneyimi sunacağı tahmin ediliyor.

Battlefield: Hardline, 17 Mart 2015 tarihinde yayınlanacak. Çıkacağı platformlar ise PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC.

Site Footer

%d bloggers like this: