Facebook App ID is missing!

Basları En Derinden Hissedin

Hareket halinde bile en yüksek dinlenme deneyimi sunan kulaklıklar dönebilen modülleri ve katlanabilen yapısı ile kolay taşıma ve saklama imkanına sahip. Ses kaybını engellemek ve müzikten maksimum performans almak için özel olarak geliştirilen SHL3565 bozulmayan, kaliteli baslar ve hassas sesler sunuyor. Yumuşak yastıklı döner kulaklık modülleriyle bir araya getirilen bu kulaklık hareket halindeyken bile mükemmel dinleme deneyimi sunuyor.

Philips SHL3565’te yer alan 40 mm’lik neodimyum hoparlörler mükemmel ses netliği ve etkili bası bir araya getiriyor. Başınıza her zaman rahatça uyacak şekilde tasarlanan kulaklık modüllerini ve baş bandını taktığınızı hissettirmeyen SHL3565’te maksimum konfor için naylon kaplamalı paslanmaz çelik baş bandı bulunuyor. Kapalı tasarlanan arka sistemi sayesinde ortam gürültüsünü engelleyerek sürükleyici bir dinleme deneyimi sunan kulaklık, yumuşak yastıkları sayesinde nefes alarak basıncı ve ısıyı dağıtıyor. Bu sayede ise uzun süre konforlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Geleceğin DJ’leri düşünülerek tasarlanan bu kulaklığın kulaklıkları, parça miksleme sırasında tek kulakla rahatça dinlemek için 165° dönme açısına sahip. Dönme işlevi,  dışarıdaki seslerin duyulmasının gerektiği normal dinleme için de kullanılabiliyor.

Yüksek ses düzeyinde bozulma olmaması için 2200 mW yüksek güç kullanımına sahip olan SHL3565, bu sayede her ses seviyesinde ve giriş gücünde net ve bozulmayan sesle müzik dinlemeye imkan veriyor. Hareket halindeyken bile en iyi deneyimi sunmak için tasarlanan SHL3565, katlanabilir yapısıyla kolayca taşınıp saklanabiliyor. Yerleşik mikrofonu ve çağrı yanıtlama düğmesiyle birlikte eller serbest modunda telefon görüşmelerine  de imkan veren SHL3565’te, akıllı tasarım ve dayanıklı menteşeler gibi özenle seçilen malzemeler, kulaklık parçalarının kolayca hareket ettirilmesini sağlıyor.

Fiyat: 199,90 TL

Site Footer

%d bloggers like this: