Facebook App ID is missing!

Azur Performer Ailesine Yeni Üye

Daha hızlı, daha akıllı ve daha kolay performans için tasarlanan Azur Performer ailesi, her ihtiyaca uygun benzersiz teknolojiler sunmaya devam ediyor. Akıllı Çip Teknolojisi sayesinde tüm kumaşlar için en doğru sıcaklığı sağlayan, İyonize Buhar Teknolojisi ile etkili ve hijyenik ütüleme olanağı sunan Azur Performer ailesi, Akıllı Kireç Temizleme Sistemi’ne ve 5 yıldızlı kaygan tabana sahip.

Philips’in yepyeni teknolojilerle donatılan Azur Performer serisine katılan GC4522; 2600 Watt’a kadar çıkan hızlı ve güçlü performansı ile göz dolduruyor. Kolay kullanımı güç ile buluşturan bu ütüde, Philips’in en kaygan tabanı T-ionicGlide bulunuyor. Titanyumoksit katmanlı T-ionicGlide taban, 5 yıldızlı kayganlığa sahip. Yüzde 25 daha kaygan olan bu taban, çizilmelere karşı ise yüzde 30 daha dayanıklı.

Otomatik buhar ayarına sahip Philips Azur Performer’da, sadece kumaşın türünü seçmek yeterli. Azur Performer, kumaşın türüne göre buharı kendi ayarlıyor. Philips Azur Performer GC4522’de buhar basıncı 50 gram’a, şok buhar çıkışı 210 grama kadar çıkıyor. Akıllı Kireç Temizleme Sistemi, hızlı ve kolay bir şekilde düzenli kireç temizliği yapmayı mümkün kılıyor. Ütüde kalan suyu boşaltmak kadar kolay olan bu sistem, ütüdeki tüm kireci temizleyerek performansının düşmesini engelliyor. GC4522, daha uzun buhar performansını mümkün kılan, kendi kendini temizleme özelliğine de sahip.

Kumaşın üzerinde rahatça hareket ettirilmesine imkan tanıyan ideal ağırlığı ile yormayan Philips Azur Performer GC4522; 389,90 TL’den satışa sunuluyor.

~dont display~

Site Footer