Facebook App ID is missing!

Avrupa’nın En Yüksek Değer Sunan Televizyonu

EISA Jürisi, Philips 55PUS7600’ü 2015-2016’DA AVRUPA’NIN EN YÜKSEK DEĞER SUNAN TV olarak değerlendirdi.  55PUS7600 modeli, Android TV ile çalışan 139 cm (55 inç) ekrana sahip bir televizyon. Philips’in 55PUS7600 modelinde, Ambilight, dört çekirdeğin gücü, ödüllü hareket iyileştirme teknolojisi Perfect Natural Motion, pürüzsüz ve son derece net hareketli görüntüler için 4K UHD gibi üstün özellikler bulunuyor. Ayrıca iyileştirilmiş kontrast için Micro Dimming Pro ve Ultra Resolution yükseltme teknolojisiyle kaynağı ne olursa olsun, her görüntü son derece yüksek netliğe sahip oluyor. 2015 yelpazesinde bulunan neredeyse tüm Philips Smart TV’ler gibi, Philips 55PUS7600 de entegre yayın ve talebe bağlı TV deneyimi için Android TV ile çalışıyor.

Philips 55PUS7600, en son TV teknolojilerinin yanı sıra, Razor Slim tasarıma ve her iç mekana uyum sağlaması için son derece parlak şık ince krom standa da sahip. EISA Jürisi bu üstün özellikli TV için şunları söyledi: “Mükemmel görüntü kalitesi, üstün ses performansı ve modern bir Smart TV işletim sistemini özellikle de doğru bir fiyat etiketiyle cazip bir paket içinde biraraya getirmek oldukça büyük bir başarıdır. Philips de 55PUS7600 ile işte tam olarak bunu yapıyor. İyi tasarımlı ve her konuda öne çıkan bir televizyon.”

Philips markalı TV’leri dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision Ürün Stratejisi ve Planlama Direktörü Danny Tack ise şunları söyledi: “Philips 55PUS7600 modelimizin aldığı EISA ödülü, Ultra HD çözünürlükte süper akıcı harekete sahip bir TV sunmaya yönelik çabalarımızın da takdir edilmesi anlamına geliyor. Bu televizyon, zengin özellik ve içeriklere sahip hızlı, kişiselleştirilmiş bir TV deneyimi için sahip olduğu Android TV ile, ister filmler için olsun, ister oyun, isterse de spor, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.”

 

Site Footer

%d bloggers like this: