Facebook App ID is missing!

Assassin’s Creed Victory Geliyor

Assassin’s Creed serisinin 2014 yılında oyun severlerle buluşan Unity’sinden kısa süre sonra 2015 yılı oyunu da ortaya çıkmıştı. Geliştirici şirketin dışında gelişen bir dizi olayla görüntüleri ve adı basına sızan Assassin’s Creed Victory, ilk kez, resmi şekilde sahne alacak gibi görünüyor.

4 Mart 2015!

Assassin’s Creed Victory’nin 4 Mart tarihinde Game Developer Conference 2015 bünyesinde duyurusunun gerçekleştirilebileceğine dair önemli işaretler ortaya çıkarken, söz konusu gelişme iki ana maddeye dayandırılıyor.

İlk olarak oyunun geliştiricisi Ubisoft’un 4 Mart tarihli programında ‘daha önce duyurusu gerçekleştirilmemiş bir oyun’ duyurusu yapması kesinleşmiş durumda. Bu oyunun Assassin’s Creed: Victory olması, eğer çok büyük bir sürpriz yaşanmazsa kuvvetle muhtemel. Bu maddenin yanı sıra ikinci bir emare daha var.

Tanıdık bir isim

İkinci olarak sunumu gerçekleştirecek isim, Assassin’s Creed IV: Black Flag’in yönetmenliğini üstlenen Ashraf Ismail. Yani duyurusu gerçekleştirilecek olan oyun, eğer parçalar bir araya getirildiğinde Assassin’s Creed: Victory olacak gibi görünüyor.

Detaylar ortaya çıkabilir

Ubisoft’un programına göre 4 Mart’ta duyurusu gerçekleştirilecek ‘gizemli’ oyun büyük olasılıkla Assassin’s Creed: Victory. Fransız oyun geliştiricisinin en son oyunu Assassin’s Creed Unity’de beklentilerin çok altında kalması, oyun dünyasınında yılın en çok eleştirilen oyunlarından birine imza atması, hızlı bir şekilde yeni oyunun sunulmasının önünü açmış gibi görünüyor.

Yeni bir sayfa mı?

Assassin’s Creed Unity’nin başarısız grafikleri, oyundaki hatalar ve olumsuz intibası sonucunda prestiji ağır şekilde zedelenen Ubisoft cephesinde büyük olasılıkla Mart ayında tanıtılacak Assassin’s Creed Victory’ye yönelik beklentiler bir hayli yüksek.

Oyunun resmi tanıtımında detaylarının gözler önüne serilmesi, daha çok oynanış videosu ve fotoğrafla sahne alması bekleniyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

Site Footer

%d bloggers like this: