Facebook App ID is missing!

Aspire V Nitro Serisi Yenilendi

Yenilenmiş Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlar son USB 3.1 Type-C bağlantı noktasını desteklerken, “Black EditionAspire V Nitro modelleri Thunderbolt‘u 40Gbp’ye kadar hızlarla USB Type-C‘ye taşıyan Thunderbolt 3‘ü destekliyor. Tüm modeller, diğer 802.11ac ürünleriyle karşılaştırıldığında üç kata kadar daha hızlı indirme sağlayan Qualcomm VIVE 2×2 802.11ac Wi-Fi ve Qualcomm MU | EFX MU-MIMO teknolojisine sahip. MU-MIMO ağları aynı anda birden çok cihaza hizmet sunabiliyor ve böylece birden çok cihazda daha yüksek verimlilik elde edilebiliyor.

Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlar sarmal bir algı deneyimi ve ciddi bir bilgi işlem gücü arayan kişiler için tasarlanmış. 6. nesil Intel Core işlemcilere sahip olan 2015 Aspire V Nitro Serisi, 32GB’a kadar DDR4 sistem belleği, NVIDIA GeForce grafikler ve SATA III SSD/SSHD/HDD depolama seçeneklerini barındırıyor. “Black Edition” modelleri, 4GB GDDR5 grafik RAM ile NVIDIA GeForce GTX960M grafiklerini ve genel olarak yalnızca ticari sunucularda bulunan yıldırım hızındaki NVMe PCIe SSD’leri destekliyor.

Hem 17 inç hem de 15 inç Aspire V Nitro modellerinin yenilikleri arasında ince kesim kenar tasarımı ve çığır açan yuvalı anten tasarımı yer alıyor. Anten, ekranın bir kenarında gizli bir şekilde konumlandırılmış olup ölü bölgesiz 360 derece WiFi kapsamasını garanti ediyor. Acer TrueHarmony Plus ile Dolby Audio teknolojisi, dört dahili hoparlörün oyun, film ve müzik oynatımı için güçlü surround sesler vermesine yardım ediyor. Birinci sınıf “Black Edition” modelleri menteşe boyunca belirgin bir ışık çubuğuna, 4K %100 Adobe RGB seçeneklerine ve daha güçlü ve daha sessiz olan yalnızca 0,1 mm kalınlığındaki dünyanın en ince elle monte edilen metal bıçaklarını barındıran Acer DustDefender termal çıkışlarına sahip.

Acer Aspire V 17 Nitro 3999TL fiyatıyla, Acer Aspire V 15 Nitro 2899TL fiyatıyla edilebilecektir.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: