Facebook App ID is missing!

Arzum’dan Kap İçinde Kap

Arzum, Maximin Kap İçinde Kap Doğrayıcı’sıyla kadınların hayatını kolaylaştırıyor. 1,5 litrelik büyük haznesi ve daha küçük porsiyonlar için 0.3 litrelik küçük haznesiyle iki farklı boyutta kolay kullanım imkanı sunuyor.

Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum, Maximin Kap İçinde Kap Doğrayıcı’sıyla kadınların hayatını kolaylaştırıyor. 1,5 litrelik büyük haznesi ve daha küçük porsiyonlar için 0.3 litrelik küçük haznesi bulunan Arzum Maximin Kap İçinde Kap Doğrayıcı, iki farklı boyutuyla kolay kullanım imkanı sunuyor. Arzum Maximin Kap İçinde Kap Doğrayıcı, patentli çift katlı paslanmaz çelik bıçağı sayesinde her türlü sebze ve meyveyi sorunsuz parçalıyor. Küçük haznesi ile sarımsak gibi, yemeklerde az kullanılan yiyecekleri, büyük haznesiyle daha büyük boyuttaki yiyecekleri parçalayarak kokuları birbirine karıştırmıyor.

Arzum Maximin Kap İçinde Kap Doğrayıcı, çırpma diski sayesinde mayonez gibi kıvamlı sosları hazırlayabiliyor. Arzum Maximin Kap İçinde Kap Doğrayıcı’nın nar(kırımızı) ve inci(bronz) olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

~dont display~

Site Footer