Facebook App ID is missing!

Türkiye’nin İlk OLED Televizyonunu Arçelik OLED TV

Türkiye’nin ilk OLED TV’sini üreten Arçelik, Organik LED ve 4K Picture Perfection Teknolojili Arçelik OLED TV’yi  satışa sundu.

Arçelik, son teknoloji ürünü Türkiye’nin ilk OLED TV’sini satışa sundu. Üretimi Türkiye’de yapılan Arçelik OLED TV, Arçelik mağazalarından ön sipariş ile temin edilebiliyor. OLED TV’deki Organik LED ve 4K Picture Perfection Teknolojisi ile yaşayan renkler, mükemmel izleme deneyimi ile kullanıcılara seyir keyfi yaşatıyor. Arçelik OLED TV, gerçeğe en yakın, en canlı görüntü kalitesinin yanı sıra 65’’ büyük ekranı, 6 mm paneli ile ultraslim, metalik, şık bir tasarım sunuyor.

Standart LED TV’lerden farklı olarak OLED teknolojisi ile milyonlarca organik LED’in her biri birer ışık kaynağı olarak çalışıyor. OLED TV’nin bu devrimsel özelliği ile sonsuza yakın kontrast değerleri ve kusursuz renkler elde edilebiliyor. Bu sayede mükemmel siyahın üzerinde yaşayan canlı renkler ile izleyiciye bugüne kadar hiç yaşamadığı üstün bir görüntü deneyimi sunuluyor.

4K Picture Perfection Teknolojisi ile geliştirilmiş Ultra HD çözünürlüğe sahip Arçelik OLED TV, üstün görüntü deneyimi sunan HDR, Wide Color Gamut, Micro Dimming özelliklerini de içinde barındırıyor. Daha yüksek kontrasta sahip görüntüyü sunan HDR, daha geniş renk yelpazesi ile en gerçekçi renkleri sunan Wide Color Gamut, karanlık sahnelerde bile en ince detayları ortaya çıkartan Micro Dimming teknolojisi televizyonun öne çıkan diğer özellikleri.

Arçelik , 3D Sound teknolojisiyle de TV izleme keyfini artırıyor. Üç yönlü hoparlör tasarımı sayesinde evlerde sinema salonu deneyimi yaşatıyor. Tasarımı, görüntü ve ses özellikleri ile OLED TV, kullanıcılara benzersiz bir televizyon izleme keyfi yaşatıyor.

Site Footer