Facebook App ID is missing!

Android TV Alanlar Yıl Sonuna Kadar Avrupa’ya Uçacak

Philips Android TV Avrupa’ya uçuruyor. Yıl sonuna kadar sürecek ‘Uçur Beni Android TV’ kampanyası kampanyasında Philips Android TV alanlar Avrupa’nın çeşitli şehirlerine bedava uçak bileti kazanacak. Ayrıca bazı modellerde bu uçak biletine konaklama ve Beymen Club’dan 100 TL’lik indirim çeki de dahil olacak. 1 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında sürecek kampanya kapsamında, Philips Android TV alan herkese Amsterdam, Berlin, Londra, Paris,Roma veya Üsküp uçak bileti hediye ediyor. Kampanyada farklı modellere farklı hediye seçenekleri bulunuyor.

Kampanyada 4900-5500 serisi Philips Android TV alanlar 1 kişi gidiş dönüş uçak bileti kazanacak. 6000 serisi Philips Android TV alanlar 2 kişilik gidiş dönüş uçak bileti ve 100 TL değerinde Beymen Club hediye çekini kazanma şansına erişecekler. 7000-8000 serisi Philips Android TV alanlar ise 2 kişilik gidiş dönüş uçak bileti, 2 kişi 2 gece konaklama ve 100 TL değerinde Beymen Club hediye çeki kazanacaklar. Konaklamalar 4 yıldızlı otellerde olacak.

Philips TV müşterilerinin kampanyadan faydalanabilmesi için, fatura tarihinden itibaren 15 ila 45. günler arasında online başvurularını yapmaları, alışveriş bedeli faturasının aslı ve imzalanmış rezervasyon formunu kampanya düzenleyicisine göndermeleri gerekiyor. Kampanyada uçuşlar, Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia gibi dünyanın en Önemli havayolu şirketlerinin uçaklarıyla gerçekleşecek. Kampanyayla, *katılım koşullarıyla ve hediye kazanılacak TV modelleriyle ilgili geniş bilgi www.ucurbeniandroidtv.com’da.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: