Facebook App ID is missing!

Ağlarınız Zırhlı Birlikler Kadar Güçlü

ARMOR Z1, 1.4GHz çift çekirdek işlemci gücü ve 512 MB RAM desteği ile güçlü bir donanım sağlayarak 2350 Mbps’ye varan kablosuz hızlara ulaşabilme ve gigabit hızında kablolu bağlantı imkânı sunuyor. ZyXEL’in yeni cihazı 802.11ac dual band kablosuz gigabit router/access point ile kullanıcılar yerlerinde duramayacak. ARMOR Z1, ev içerisinde kesintisiz oyunlar, video akışı ve birden fazla cihaz bağlantısı için pazardaki en ideal çözüm olacak. En gelişmiş 802.11ac teknolojisi ile donatılmış olan ZyXEL ARMOR Z1, akıll televizyonlar, oyun konsolları ve diğer tüm cihazlar için gigabit seviyelerinin üzerinde kablosuz bağlantıya olanak tanıyor. 4K Ultra HD videolarınızı kesintisiz izlemenize imkan sunan ve birden fazla cihaza kablosuz bağlantı sağlarken performanstan ödün vermeyen ZyXEL ARMOR Z1, bunun yanında geliştirilmiş yazılımsal özellikleri bir arada bulunduran donanımlı bir ürün.

Bu sıradışı performansın nedeni; ZyXEL ARMOR Z1 ile sunulan Beamforming teknolojisi. ARMOR Z1 üzerinden bulunan akıllı antenleri ve 802.11ac desteği ile kablosuz sinyalin belli bir noktada yoğunlaşması; bu teknoloji ile sağlanıyor. Uyumlu yönlendirme ve sinyal şekillendirme olarak bilinen bu teknoloji, cihazın çift çekirdekli işlemci gücü ile destekleniyor ve böylece kullanıcılara yüksek verimli bir kablosuz bağlantı imkanı sunuyor. ZyXEL ARMOR Z1, gelişmiş StreamBoost teknolojisi ile akıllı bir şekilde ağ trafiğini önceliklendirerek ve bant genişliğini kullanımdaki cihazlara göre dinamik olarak şekillendirerek mevcut bant genişliğini daha verimli olarak kullanılabilir hale getiriyor. Böylece ev/ofis ağında ses, video, web gezintisi gibi uygulamalar önceliklendirilerek bantgenişliği daha verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Örneğin kullanıcı için öncelik videolarının kesintisiz izlenmesi ise; bu önceliklendirilerek ağ trafiğinin daha verimli hale getirilmesi sağlanıyor.

ZyXEL ARMOR Z1 ile ZyXEL’in Apple Store ve Google Play Store’dan ücretsiz indirebilen ZyXEL OneConnect mobil uygulaması eşleştirildiğinde ev kullanıcıları ağlarını kolayca yönetebilme fırsatı da yakalıyor. ZyXEL One Connect ile kullanıcılar, sıfır dokunuşla ağlarını kullanımı kolay grafik arayüz üzerinden izleme, yönetme ve sorun çözme gibi işlemleri kolayca yapabilme ayrıcalığına da sahip oluyor. Ayrıca bu mobil uygulama; ağlarındaki bağlı kullanıcıları yönetebilme, belirli yapılandırmalar yapabilme ve akıllı telefonlardan ağı kolay bir şekilde izleyebilme imkânı sunuyor.

ARMOR Z1 router/access point cihazınızla daha iyi ve güvenli web taramalarınız için kötü amaçlı içerikleri filtreleyebilme, ağınızdaki kullanıcıların bağlı kalma sürelerini kısıtlayabilme veya yapılandırabilme olanağı da tanıyor. Tüm bunlara ek olarak, myZyXELcloud DDNS portalı ile kullanıcılar kendi oluşturacakları sunucu adı ile bulundukları uzak lokasyondan ARMOR Z1 router/access point cihazlarına kolayca erişebiliyor ve cihazın durumunu görüntüleyebiliyorlar.

~dont display~

Site Footer