Facebook App ID is missing!

Acer’ın 4K Ekranlı Laptopu Yolda

Ürün gamında en fazla model bulunduran firmalardan biri durumunda olan Acer, çok uygun fiyatlı modellerden başlayıp çok yüksek fiyatlı ve donanımlı bilgisayarlara varana kadar birçok model ile adından söz ettiriyor. Firmanın giriş yapmadığı çok az model türü kalmışken, 4K çözünürlüğe sahip bir model çıkararak artık bu kategoride de yer aldığını gösterdi.

Zaten yüksek fiyatlı bir seri olan V Nitro serisine dahil edilen yeni dizüstü bilgisayar 15.6 inç boyutunda 3840×2560 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip. Bu çözünürlük seviyesi Full HD (1080p) çözünürlüğün 4 katına denk geliyor. Yeni Acer V Nitro sadece ekranı ile değil, diğer donanım özellikleri ile dikkat çeken bir model durumunda. Yeni nesil Intel Core i7-4710HQ modeli işlemci, Nvidia GeForce GTX860M ekran kartı, 16GB Ram ve 256GB SSD ile donatılmış olan V Nitro, bir dizüstü bilgisayarın sağlayabileceği performans sınırlarını zorluyor.

Henüz ülkemizde satışa sunulmamış olsa da Amerika fiyatının 1.500 Dolar olması, Türkiye’de piyasaya çıktığında yaklaşık bir fiyat tahminini mümkün kılıyor.

Site Footer

%d bloggers like this: