Facebook App ID is missing!

Acer Predator 17X Türkiye’de

Yeni Acer Predator 17X dizüstü bilgisayar mobil oyun deneyimine, hız aşırtma ve masaüstü bilgisayar seviyesinde bileşen özelliklerinin yanı sıra getirdiği üç fanlı soğutma sistemi ile güç ve taşınabilirliğin taviz vermez bir bileşimini sunuyor.

Acer’ın Predator dizüstü oyun bilgisayarlarının başarısının üzerine inşa edilen, ama performansı daha da yukarı taşıyan yeni Predator 17X mobil oyun deneyimine hız aşırtma ve masaüstü bilgisayarlar seviyesinde performans getiriyor. NVIDIA GeForce GTX 980 grafikler ve özel bir üç fanlı soğutma sisteminden yararlanan Acer Predator 17X, güç ve taşınabilirliğin taviz vermeyen bir birleşimini sunuyor. Oyunculara CPU için 4.0GHz’e kadar, GPU için 1310MHz’e kadar ve VRAM için 3.7GHz’e kadar  hız aşırtma imkanı veriyor. Sanal dünyalar ile mücadele etmeye tümüyle hazır olan üstün GPU ve yüksek performanslı CPU ideal bir “VR” uyumlu platform oluşturur.

Üst düzey oynanabilirlik için, yağ gibi akan görseller kendini dizüstü bilgisayarın 17.3 inç G-SYNC panelinde gösterir. FHD IPS (1920 x 1080) veya UHD IPS (4K 3840 x 2160) ekran ile temin edilebilen NVIDIA G-SYNC teknolojisi, ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak ve teklemeyi minimuma indirmek için güçlü GPU ile ekranın yenileme oranını eşleştiriyor.

Eşsiz bir veri aktarım hızı için üç SATA-SSD RAID 0 dizisinde DDR4-2133 bellek ve kurumsal seviyede NVMe PCIe katı hal sürücüleri tarafından iyileştirilmiş. Killer DoubleShot Pro Ethernet ve Wi-Fi bağlantılarının birlikte çalışabilmesini sağlayarak oyuncuların oyun oynamak için Ethernet kullanırken, tv izlemek, müzik dinlemek ve arkadaşlarıyla Skype görüşmeleri yapmak için WiFi kullanabilmelerine izin verir. Thunderbolt 3 bağlantı noktası genişletilebilirlik sağlarken, aynı zamanda en hızlı, en kapsamlı bağlantıyı her bağlantı birimi, ekran veya veri cihazına sağlar ve 60FPS iki 4K ekrana kadar destekliyor. 40Gbps’te, USB 3.0’dan 8 kat ve USB 3.1’den 4 kat daha hızlı çalışır.

Predator 17X, ısı dağıtımını maksimuma çıkaran ve olağanüstü bir hız aşırtma performansını garanti eden yeni bir üç fanlı soğutma sistemi barındırıyor. GPU’nun yakınına yerleştirilen bir Aeroblade fan, uçak kanadı davranışını simule ederek fan hızını arttırmak, hava direncini ve gürültüyü azaltmak amacıyla dünyanın en ince metal kanatlarından (0.1mm) faydalanıyor. Üç fan birlikte hava akışını optimize ederken, etkin ön hava girişi sistemi soğuk havayı bilgisayara getiriyor. Ayrıca, yüksek performans ve soğutma verimliliği için genel olarak sunucu ortamlarında kullanılan bir buhar odası ısının dağıtılmasına yardım eder ve daha iyi bir hız aşırtma performansı sağlıyor. Aynı zamanda toz birikimini önlemek ve ısı dağıtımını geliştirmek için ters dönüşlü iki yüksek hızlı fandan yararlanan DustDefender ve CoolBoost sistemlerine sahiptir.

Acer’ın PredatorSense yazılımı hız aşırtma modları, klavye makro profilleri ve favori oyunlar ve ayarlanabilir aydınlatma yapılandırmaları için programlanabilir tuşlar gibi gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Ek olarak, Predator 17X  arkadan aydınlatmalı klavyesi özelleştirilebilir bir RGB aydınlatmasına sahip; böylece oyuncular aydınlatma renklerini belirli bir oyun veya profil ayarları için değiştirebilir ve kişiselleştirebilirler.

Acer Predator 17X dizüstü bilgisayarlar Türkiye’de 8999TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Site Footer

%d bloggers like this: