Facebook App ID is missing!

Acer Aspire Switch 11 ile Mobil Hayatın Tadını Çıkarın

Günümüzün hareketli ve koşturmalı hayatında her an her yerde tüm gelişmelerden haberdar olmak isteriz . Hayatınızın ve teknolojinin hızına yetişen Aspire Switch 11, CPU ve grafik performansını daha iyi güç verimliliği ile geliştiren Intel Core işlemci ile donatılmıştır. Zero Air Gap ve IPS teknolojilerini barındıran Full HD ekranı görüntülere tüm açılardan olağanüstü detay, mükemmel kontrast ve keskinlik kazandırır. Böylece, ışıklandırmaya bağlı olmaksızın her yerden en iyi görsel deneyimin tadını çıkartabilirsiniz. Aspire Switch 11 ses kalitesi açısından da rakipsizdir: yoğun bir günün ardından en iyi ses kalitesine sahip bir film izleyerek rahatlamak istemez miydiniz? Artık öndeki iki hoparlörün sunduğu mükemmel sinema atmosferiyle bunu yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken patlamış mısırınızı alıp çarpıcı görüntü ve seslerin keyfini çıkarmak!

Aspire Switch 11 bir tabletin ve dizüstü bilgisayarın tüm avantajlarını tek cihazda bir araya getirir ve çeşitli modlar arasında kolayca geçiş sağlar: masaüstünde çalışmak için klasik “dizüstü bilgisayar” modunu seçin, hareket halindeyken “tablet” moduna geçin, en iyi arkadaşınızla “çadır” modunda görüntülü sohbet edin ve başkalarına sunum yaparken “ekran modunu” kullanın. Acer Snap Hinge sayesinde, ekran her modda sıkı biçimde yerine sabitlenir. Yetenekli teknolojik ortağınız her durumda size uyum sağlayabilir. Ayrıca Aspire Switch 11‘de çalışmayı daha da konforlu bir hale getirmek için, gerçek bir dokunsal geri bildirim ve hızlı yazma deneyimi garantileyen hassas bir Touchpad ve yumuşak bir klavye ile donatılmıştır. Günlük verimliliğinizi Aspire Switch 11 ile arttırın!

Aspire Switch 11 yalnızca dinamik iş deneyimlerinizi ve hayat tarzınızı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda tasarımıyla da stilinize uyum sağlar: Arka kapağı alüminyumdan üretilmiştir ve doğrusal deseni zarif ve yaratıcı bir tasarıma sahiptir.

Switch 11, 11.6inch, 549$+kdv fiyatıyla temin edilebilecektir.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: