Facebook App ID is missing!

65 Saat Konuşturan Telefon

Çinli akıllı telefon üreticisi Gionee, Marathon serisiyle kullanıcılara aşılmadık batarya kapasitesi sunmaya devam ediyor. Serinin yeni modeli Marathon M4 modeliyse 5.000mAh kapasiteli batarya ile geliyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok şikayet ettiği konuların başında şarj ve batarya problemleri geliyor. Elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlar, maalesef yoğun kullanımda yarım ya da bir günü zor çıkartıyorlar. Geniş kapasiteli bataryalarla bu soruna çözüm aranırken, telefonların tasarımlarından ödün vermek gerekiyor. Bazı firmalarda geliştirdikleri yazılımlarla batarya kullanımını düşürmeye çalışıyorlar.

Çinli akıllı telefon üreticisi Gionee ise, Marathon serisiyle, kullanıcılara alışılmadık batarya kapasitelerini şık bir tasarımla birleştirerek sunuyor. Marathon serisinin yeni modeli Marathon M4 modeli, 5.00mAh kapasiteli bataryası ve 65 saate kadar kullanım, 463 saate kadar bekleme süresi sunuyor.

Marathon M3 modelinin yerini alacak olan Marathon M4, metal gövde ve şık bir tasarımla geliyor. 5 inç boyutundaki 720p çözünürlüğünde ekranla geleceği tahmin edilen telefonun ilk görüntüleri Facebook üzerinden paylaşıldı. 4G LTE destekli telefonda, 1.5GB RAM, 5 mega piksel ön kamera, 8 mega piksel arka kamera yer alacağı tahmin ediliyor. Telefonun işlemcisi şuan için belirsizliğini korurken, tahminlere göre MediaTek’in işlemcilerinden birini kullanacak.

Bu ay sonunda satışa sunulması beklenen telefonun 300 doların altında fiyatlandırılacağı tahmin ediliyor. Son dedikodulara göre Gionee, daha yüksek batarya kapasiteli bir model üzerinde çalışıyor. Gionee M5 modelinin 6000mAh ya da daha yüksek kapasiteli batarya ile gelebilir.

Site Footer

%d bloggers like this: