Facebook App ID is missing!

5000 mAh Batarya ile Lenovo VIBE P1’de Şarj Sorunu Yok

3 günlük pil ömrüyle herkesin dikkatini çeken ve kısa sürede tükenen Lenovo P70’in gelişmiş versiyonu Lenovo VIBE P1 şimdi Türkiye’de. Sıra dışı pil ömrüyle dikkat çeken VIBE P1 diğer cihazları da şarj edebilen Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile gücü çok zor tükenen ve bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen bir telefon. VIBE P1, sınıfının en yüksek kapasiteli pillerinden olan 5000 mAh’lık bataryası ile adeta güç gösterisi yaparken, 24W’lık hızlı şarj fonksiyonu ve güç tasarrufu özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Telefonunuzu tek tuşta güç tasarrufu moduna aldığınızda SMS, telefon görüşmesi ve saat gibi temel kullanımlar dışında tüm özellikleri kapatarak şarjınızın çok daha uzun süreler dayanmasını sağlayabiliyorsunuz. Lenovo VIBE P1 aynı zamanda parmak izi okuyucusu ile kişisel güvenliğinizi artıran çok özel bir telefon.

Lenovo VIBE P1 4G’de 30 gün bekleme süresi ve 45 saate kadar konuşma süresi ile bir rekortmene yakışır rakamlara sahip. 13 MP arka ve 5 MP selfie kamerası, hızlı-odak ve sıfır deklanşör gecikmesi ise sizi mutlu edecek diğer özellikler.

Son derece şık bir tasarımı olan VIBE P1, 5.5 inç Full HD ekrana, çift sim kart desteğine ve Android Lollipop 5.1 işletim sistemine sahip. VIBE P1, 32 GB dahili, Micro SD kart ile 128 GB’a kadar artırılabilir hafızaya sahip ve 8 çekirdek Qualcom SnapDragon 615 işlemci kullanıyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: