Facebook App ID is missing!

3D Puzzle İle Eğlenceyi 3 Kat Artırın

3D puzzle severlere müjde! Ravensburger’in dünyada büyük ilgi gören 3D puzzle’larını Türkiye’de. Puzzle severler artık Eiffel Kulesi’ni 3 boyutlu olarak yeniden inşa edebilecek.

Katlanabilir plastik parçaları yapıştırıcı gerektirmeden birleştirerek hazırlayabileceğiniz 3D puzzle’lar, yapı şekillerine göre eğimleri farklılık gösteren özgün parçalara sahip. Eiffel Kulesi, Big Ben Saat Kulesi ve Empire State Binası başta olmak üzere, dünyanın daha pek çok ikon yapısını portföyünde bulunduran Ravensburger’in 3D puzzle’ları, tüm dünyada 2.500.000’u aşkın satış rakamıyla büyük ilgi görüyor.

Yalnızca puzzle meraklılarını değil, koleksiyonerleri de kalbinden vuran 3D puzzle’ların ışıklandırmalı modelleri de mevcut. Şaşalı görüntüsüyle Eiffel Kulesi ve Empire State Binası’nın ışıklı modelleri, hem yaparken keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor, hem de tamamlandığında odanızın ambiyansını değiştiriyor.

Ravensburger’in en sevilen 3D puzzle’larından Eiffel Kulesi, Empire State Binası ve Big Ben Saat Kulesi 74,90 TL, Eiffel Kulesi’nin ve Empire State Binası’nın ışıklı modelleri ise 99,90 TL fiyat etiketiyle tüm seçkin oyuncakçılarda, Adore Oyuncak mağazalarında ve online mağazasında satışa sunuldu.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: