Facebook App ID is missing!

2015’te Çıkacak En İyi 10 PS4 Oyunu

İşte 2015’in merakla beklenen PlayStation 4 oyunları…

2014 yılının PS4 platformu için tam anlamıyla bir geçiş yılı olduğunu kabul etmek gerekiyor. Oyunlar peşi sıra geldi ama sorunlarla beraber geldikleri de bir gerçek. Tüm bunların nedenlerinin başında PS4’ün henüz yeni bir oyun platformu olması ve oyun geliştiricilerinin bu nedenle platform tam olarak hazır olmaması geliyor.

2015’te ise bu durumun bir nebze olsun azalması bekleniyor. PS4 için 2015 yılında çok daha iyi oyunlar gündemde; işte bunlardan bazıları…

Final Fantasy XV

Bir kült halini alan Final Fantasy oyunlarının en yenisi 2015’te sahne alacak. Square Enix imzalı oyunda yine fantastik bir dünyada maceradan maceraya koşturacaksınız.

The Order 1886

2015, tarih konulu oyunların altın yılı olabilir. Yılın en iddialı oyunlarından biri ise The Order 1886 olacak. 1800’lü yıllardaki Britanya İmparatorluğu’nda geçecek olan oyun, yılın en iyilerinden biri olacağa benziyor. Çıkış tarihi de açıklandı: Şubat 2015!

Mad Max

Açık dünya türündeki oynanışla gelecek olan aksiyon oyununun geliştiricisinin Avalanche Studios olduğunu bilmek bile yılın en iyilerinden biri olacağını düşündüren temel faktörler arasında. Mad Max: Fury Road filminin izinden gelecek oyun, 2015’te mutlaka göz atılması gereken oyunlar arasında.

The Witcher 3: Wild Hunt

Witcher serilerinin 19 Mayıs 2015 tarihinde oyun severlerle buluşacak sonuncusu, yılın en iyilerinden olmaya aday. Oyun 2014 yılında yayınlanacaktı, ancak bazı nedenlerle iki kez ertelendi. Bakalım beklentileri karşılayacabilecek mi?

Ratchet & Clank: Remastered

2015’te çıkacak bir diğer PS4 oyunu da Ratchet & Clank: Remastered. Adından da anlaşılacağı gibi Ratchet ve Clank adlı iki karakter ile birlikte tüm evreni kurtarmaya çalışacaksınız. Oyun, bu yıl gösterime girecek olan aynı adlı sinema filminden ilham alacak.

No Man’s Sky

Yılın en önemli oyunlarından biri olmasına kesin gözüyle bakılan No Man’s Sky, PS4 sahipleri için mutlaka denenemesi gereken yapımlardan biri olacak.

Metal Gear Solid V – The Phantom Pain

Metal Gear Solid hayranlarının merakla beklediği oyun, gelmiş geçmiş en iyi grafiklere sahip oyun bile olabilir. 2014 yılında yayınlanan Ground Zeroes ile kısa ama etkileyici bir giriş yapan Metal Gear Solid oyunlarının yapımcısı, 2015 Şubat ayında şova çok daha etkileyici bir şekilde devam edecek.

Bloodborne

Aksiyon oyunu Bloodborne, yılın en iddialı oyunlarından. Bolca kan ve şiddet içereceğini de şimdiden belirtelim. Oyunun çıkış tarihi de gittikçe yaklaşıyor: 25 Mart 2015!

Batman: Arkham Knight

Batman oyunlarının yarattığı heyecan, serinin yeni oyunu Arkham Knight ile tavan yapacak. Bu etkileyici oyunun çıkış tarihi 2 Haziran 2015 ve bolca dövüş, aksiyon ve kötülere karşı bitmek bilmeyen bir mücadele sizi PS4 oyun kontrol cihazınıza uzun süre bağlı halde tutacak.

Uncharted 4 – A Thief’s End

PlayStation 3 ile tanıştığımız Uncharted, A Thief’s End ile 2015 yılının henüz açıklanmamış bir tarihinde PS4’e taşınıyor. Serinin en son oyunu olacağının açıklanmış olması ise hem üzüntüye neden oluyor hem de ‘final kesin çok iyi olur’ düşüncesinden hareketle çok iyi bir oyunla karşılaşma beklentisine neden oluyor.

Site Footer

%d bloggers like this: