track source
track source

Premier Blenderler

Premier Blenderler Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Güç
Ölçü Kabı Kapasitesi
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi
Buz Kırma
Dilimleme
Doğrama
Çırpma
Rendeleme
Kaydırmaz Taban
Kablo Sarma Yuvası
Hız Ayar Düğmesi
Öğütücü Hazne
Dijital Gösterge
Elektronik Kontrol Paneli
Pulse Özelliği

Premier Blenderler

Premier Blenderler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Premier Blenderler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Premier Blenderler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Premier Blenderler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bic Pastel Boya
 • Dunlop Sprey Deodorantlar
 • Spiderman Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti
 • Aryıldız Tost Makineleri
 • Academia Erkek Jeans / Kot Pantolon
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Premier Blenderler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Premier

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Premier Blenderler Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Premier Blenderler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Premier Blenderler modeli içerisinde en ucuz Premier Blenderler fiyatı 96.9 TL iken, en yüksek Premier Blenderler fiyatı 485.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Premier Blenderler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Premier Blenderler fiyatı ise 179.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Premier Blenderler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Premier Blenderler modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Premier Blenderler modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Philips Avent SCF870/22 Wasabi Buharlı Pişirici ve Blender
  Philips Avent SCF870/22 Wasabi Buharlı Pişirici ve Blender
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Premier Blender

  Premier markası 1980 yılında kurulmuş bir elektronik markasıdır. Elektronik piyasasına, fotoğraf makinesi, radyo, teyp, kaset çalar, oto teyp gibi ürünleri kullanıcının hizmetine sunmaya başlaması ile giriş yapmıştır. Kuruluşundan bu yana tamamen çağın ihtiyaçlarını gözeterek üretim yapmıştır. Ürettiği ürünlerle, ülkemizdeki elektronik ticaret alanında ilkler arasında yer alır. Marka, en büyük atılımını 2000’li yılların başında gelişen dijitalleşme sırasında tasarladığı ürünler sayesinde yaşamıştır. Şu anda ürün kategori sayısı ve kategoriler altındaki ürünlerin çeşitliliği oldukça fazladır. Elektronik alanda cep telefonu çeşitleri, uydu alıcıları modelleri, ses kayıt cihazları gibi ürünler bulunur. Markanın beyaz eşya alanında ürettiği ürünler arasında derin dondurucular, buzdolapları vardır. Markanın en çok tercih edilen ürün kategorilerinden biri de elektrikli ev aletleri kategorisidir. Bu kategoride içecekler ve yiyecekler üzerine birçok çeşitte ürün bulunur. Bu kategorideki ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi ise premier blender çeşitleridir. Blender, birçok ihtiyacı giderebilen, her mutfakta olması gereken elektrikli el aletlerinden biridir.

  Premier Blender Modelleri

  Blender birçok amaç için kullanılabilir. Kullanım tercihi tamamen kullanıcının kendi isteğine bağlıdır. Blender içerisinde bulunan bıçakların dönüşü ile içerisine aktarılan tüm malzemeleri un ufak ederek parçalar. Blender malzemeleri parçalamanın yanı sıra birçok karışım hazırlamaya da uygun olarak dizayn edilmiştir. Hem sıvı hem katı tüm malzemeleri parçalar ve karıştırır. Bu yönü ile kullanıcının birçok ihtiyacını karşılar. Birçok blender çeşidi mevcuttur. Premier blender modelleri tasarımına ve içerisinde bulundurduğu alternatif kullanım alanlarına göre çeşitlenir. Bu blender çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerden bir premier el blender çeşitleridir. El blender modelleri hafiftir, az yer kaplar. Bu nedenler, el blender çeşitleri için tercih sebeplerinin başında gelir. El blender modellerinde kullanım kontrolü tamamen kullanıcıya ait olduğu için hareket kısıtlaması da yoktur. Bu nedenle bıçakları açısızdır. Genel olarak iki bıçağı vardır. Bıçaklar paslanmaz çelikten üretilir. El blender modelleri arasında farklılıklar göstermek kaydı ile her cihazın farklı güç dereceleri vardır. Bu güç, bıçağın dönme hızını belirler. Dolayısı ile parçalanmak istenen malzemenin parça büyüklüklerini de doğrudan etkiler. Daha profesyonel alanda kullanım için tasarlanan el blender çeşitleri daha büyük ve alternatif özellikler barındırır. Ev için, normal kullanımlar için tasarlanan el blender modelleri kullanıcının ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Modelden modele değişiklik göstermek şartı ile bazı el blender modellerinin parçalama uçları cihazdan ayrılabilir ve yıkanabilir. Bu tarz yıkamaya uygun modeller kullanıcı için oldukça konfor sağlar. Diğer bir blender modeli ise hazneli blender modelleridir. Hazneli blender modellerinin kullanım alanları, premier çubuk blender cihazına göre daha fazladır. Hazneli blender çeşitlerinde bıçak modelleri açılıdır. Bu açılı bıçaklar sayesinde haznedeki malzemeler daha çabuk ve farklı açılardan parçalanır. Bu açılı bıçakların diğer bir işlevi sıvı malzemeleri köpürtebilmesidir. Hazneli blender ile buzlu içecek karışımları hazırlanabilir. Ayran, meyve püreleri yapılabilir. Pişmiş bir çorbanın taneleri öğütülebilir. Premier sürahi blender hazneli bir blender modelidir. Sürahi biçimi sayesinde içeride parçalanan veya öğütülen karışımlar kolaylıkla başka bir kaba aktarılabilir. Parçalarının ayrılabilir olması da modelden modele farklılık gösterir.

  Premier Blender Fiyatları

  Blender fiyatları gösterdiği performansa ve işlevine göre değişiklik gösterir. Sadece belli ihtiyaçları karşılayan blender modellerinin fiyatları birçok amaca hizmet eden blender fiyatlarına göre daha uygun fiyatlıdır. Blender modellerinin birincil amaçlarından biri parçalamak olduğu için bıçağının kalitesi de fiyatta önemli bir durumdur. Bazı blender çeşitlerinde, cihazın bıçağının yanına ek olarak farklı bıçak çeşitleri de bulunur. Bu bıçaklar kullanıcı için alternatif doğrama çeşitleri ve kullanım alanları açar. Bu yönüyle fiyatta oynamalar görmek mümkündür. Bir blender modelinin kullanım alanı ve işlevi ne kadar fazla ise cihazın fiyatı da buna doğru orantılı olarak artar veya azalır. Örneğin; premier prb 371 blender seti birçok işleve sahip bir blender setidir. Cihaz kullanıcının isteğine göre hem hazneli blender hem de el blenderi olarak kullanılabilir. Bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kullanıcıya 2 adet hızda doğrama seçeneği sunar. Kullanım alanlarının fazlalığı sebebi ile fiyatta farklılıklar görülebilir. Bazı cihazlar sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Sesli çalışan cihazlara göre daha pahalıdır. Çalışma devirlerinin çeşitliliği de fiyatı etkileyen bir başka etkendir.

  Premier Blender Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kullanıcının mutfakta blender cihazına hangi alanda ihtiyaç duyduğu, seçim konusunda önemli bir detaydır. Kullanıcı karışım hazırlamak gibi küçük ihtiyaçları için el blender modellerini tercih edebilir. Fakat çorba öğütmek, ayran yapmak, buz kırmak, meyve püresi yapmak gibi birçok ihtiyaç için premier blender setini tercih etmesi daha doğru bir karar olacaktır. Her blender setinin içinde farklı başlıklar vardır. Kullanıcı ihtiyaçlarını gözeterek kendisine uygun olanı alabilir. Cihazın içerisinde genel olarak; çırpıcı ucu, parçalama ucu, blender haznesi bulunur. Kullanıcı cihazı dilerse, el blenderi olarak kullanabilir. Premier super g blender oldukça kapsamlı, birçok ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak üretilen bir blender setidir. Kullanıcı cihazı sıklıkla kullanıyor ise ve farklı malzemeler üzerinde çalışıyorsa, farklı dönme hızlarına sahip cihazları tercih etmesinde fayda vardır. Farklı dönme hızları sayesinde farklı parçalama şekilleri de elde edilir. Kullanıcı hazneli blender cihazını, daha çok çorba gibi sıcak yiyecekler için kullanacaksa premier cam blender modelini tercih etmesinde fayda vardır. Cam sıcağa karşı, sert plastikten daha dayanıklıdır.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery