Kitap Biyografi - Otobiyografi

En Ucuz Kitap Biyografi - Otobiyografi Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Kitap
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Biyografi ve otobiyografinin farkı nedir?

  Otobiyografi, bir kişinin kendi yaşamını kendi ağzından anlatması iken, biyografi, bir kişinin yaşam hikayesinin bir başkası tarafından anlatılmasıdır. Genellikle, topluma iyi veya kötü şekilde hizmet etmiş, pek çok kişi tarafından tanınmış, tarihe adını yazdırmış kişilerin biyografisi birçok farklı kişi tarafından yazılır. Biyografi, anlatılan kişinin yaşamı hakkında araştırmalar ve kanıtlara dayanılarak hazırlanır. Gerçekçi ve sade bir dil kullanır. Kişinin hayatı tarafsız olarak anlatılır. Merak ettiğiniz ve araştırma yaptığınız kişiler hakkında biyografi ve otobiyografi kitaplarını, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

  Biyografi nasıl yazılır?

  Giriş bölümünde kişinin doğum tarihi, nerede doğduğu, doğduğu çağın kısaca özellikleri, aile yapısı, ailesinin kaçıncı çocuğu olduğu, anne ve babasının özellikleri gibi bilgiler yer alır. Daha sonra, gelişme bölümünde çocukluk yılları, okul hayatı, ilgi alanları, başarıları, sosyal çevresi, arkadaşları, çocukluk dönemlerindeki en büyük başarı ve başarısızlıkları, gençlik yıllarına ilişkin olarak ilişkileri, kişiliği, derslere olan ilgisi, dersler dışında olan hobileri, faaliyetleri, ailesiyle iletişimi gibi konulara yer verilir. Sonuç bölümünde de kişisel özellikleri ve başarılarına yer verilir. En ucuz biyografi kitaplarıcimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

  Otobiyografi nasıl yazılır?

  Kişinin kendisi hakkında hayat hikayesini anlattığı bu yazımlar, iki türlü yazılabilir. İlkinde yazar, kendisi hakkında serbestçe istediği şekilde bilgi verebilir, herhangi bir kısıtlama yoktur. İkincisinde ise, yazarın, kendisi hakkında sadece belirli konulardan bahsetmesi istenebilir. Genellikle, kişinin olumlu ya da olumsuz yönleri, etkisi altında kaldığı olaylar, sözler veya davranışlar, ilgi alanları, geçmişiyle ilgili düşünceleri ve gelecek planları gibi bilgilere yer verilir. En ucuz otobiyografi örnekleri ve kitaplarını cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

  Biyografi ve otobiyografi kitaplarının fiyatları ne kadardır? Nerede bulunurlar?

  En ucuz biyografi ve otobiyografi kitaplarını, cimri.com sitesinde, araştırma inceleme kategorisi altında yer alan, biyografi-otobiyografi sekmesine tıklayarak inceleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığını otobiyografi ve biyografi kitaplarının satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en uygun fiyatlı otobiyografi ve biyografi kitaplarını bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.