• Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Enafarma Bitkisel Besin Destekleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Enafarma

Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla

Ürün Özellikleri

Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla Özellikleri ve Detayları

  • Özellikler
  • Ürün TürüDamla
  • MenşeiTürkiye
  • Adet/Ağırlık50 ml

Yorumlar

Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

08.04.2021Yazan:Editor Admin

Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla

2009 yılında kurulan Ena Farma, bitkisel içerikli ürünlerini Türk tıbbının hizmetine sunuyor. Ena Farma markası; anne - bebek için ek takviyeler, probiyotikler / prebiyotikler, soğuk algınlığı / bağışıklık için takviyeler, vitaminler, takviye edici ve bitkisel ürünler üretiyor. Enafarma Baybay Night bitkisel damla uykudan 40 dk önce kullanılarak çocukların huzurlu bir gece geçirmesini sağlıyor. Cimri.com ile Enafarma bitkisel damla çeşitlerini görebilir, özelliklerini pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. Enafarma Baybay Night bitkisel damla incelemesi ile bitkisel damla hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Cimri rehberliğinde ilerleyebilirsiniz.

Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla Özellikleri

Enafarma Baybay Night bitkisel damla içeriği ile çocukların huzurlu bir gece geçirmesini sağlıyor. Enafarma Baybay Night bitkisel damlanın içeriğinde yer alan doğal Melisa, Ihlamur ve Papatya bitki özleri sinerjik bileşimi yüksek etkinlik sağlayarak orta ve güçlü aktiviteleri ile sirkadiyen ( uyku / uyanıklık ) ritmin düzenlenmesine yardımcı oluyor. Enafarma Baybay Night bitkisel damlanın içeriği; 0,05 Melisa, 0,10 Mayıs Papatyası ve 1,02 Ihlamur Ekstresinden oluşuyor. Enafarma Baybay Night bitkisel damlanın içeriğinde yer alan Melisa, Ihlamur ve Papatya hammaddelerinin kalitesi etkisini hızlandırıyor. Enafarma Baybay Night bitkisel damlanın akşam uyku saatinden 40 dakika önce alınması tavsiye ediliyor. Enafarma Baybay Night bitkisel damla 4 - 10 yaş çocuklarda 40 damla, 11 yaş ve üzeri çocuklarda ise 60 damla şeklinde kullanılması öneriliyor. Enafarma Baybay Night bitkisel damla, bir kaşığa damlatılarak direkt olarak ya da bir miktar suya karıştırılarak içiliyor. Enafarma Baybay Night bitkisel damlanın bileşenlerinden herhangi birine alerjisi olan kullanıcıların ürünü kullanmaması gerekiyor. Enafarma Baybay Night bitkisel damlanın içerisindeki bitkilerin bağımlılık yapma etkisi yok. Enafarma Baybay Night bitkisel damla, açıldıktan sonra buzdolabının kapak bölümünde ve kutusunda saklanması gerekiyor.

Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla Fiyatları

İnternet üzerinden alışveriş yaparken fiyat araştırmasını hızlı şekilde yapabilmek, kullanıcılara zaman kazandırıyor. Cimri’nin sunduğu sistem hem zamandan hem de ekonomik açıdan tasarrufu mümkün kılıyor. Cimri.com, ihtiyacınız olan ürünlerin farklı online mağazalardaki güncel fiyatlarını görebileceğiniz bir sistem ile çalışıyor. Cimri rehberliğinde ilerleyerek Enafarma Baybay Night bitkisel damlanın fiyat bilgisine ulaşarak bütçenize uygun olan fiyat seçeneğini görüntüleyebilirsiniz. Enafarma Baybay Night bitkisel damla için ekonomik fiyatı sunan mağazaya yönelerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Cimri ile Enafarma Baybay Night bitkisel damla fiyatları içinde pratik bir fiyat araştırması yapabilir, avantajlı fiyatlarla Enafarma Baybay Night bitkisel damla sahibi olabilirsiniz. Enafarma Baybay Night bitkisel damlayı farklı bitkisel damlalarla aynı sayfa üzerinde karşılaştırabilir, size uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla İndirim ve Kampanyaları

İndirim ve kampanya araştırmaları tasarruflu alışverişi mümkün hale getiriyor. Cimri.com ile güncel kampanya ve indirimleri takip etmek seri ve kolay oluyor. Cimri ile yapacağınız indirim araştırması ile hangi mağazadan avantajlı fiyatlarla bitkisel damla alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Tasarruflu ve seri bir alışveriş sistemi kuran Cimri üzerinden, Enafarma Baybay Night bitkisel damla indirimleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İndirimli Ürünler sayfasında; Enafarma Baybay Night bitkisel damlada indirim var mı öğrenebilir, güncel bitkisel damla indirimlerini inceleyebilirsiniz. Kampanyalar sayfası ile Enafarma Baybay Night bitkisel damla kampanyalarını görebilir, ihtiyacınız doğrultusunda kampanya seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Günün Fırsatları ve Broşürler sayfaları günlük ya da haftalık indirim fırsatlarından haberdar olmanızı sağlıyor. Cimri’nin yer verdiği indirim sayfalarını takip ederek, indirim fırsatlarından yararlanabilir, tasarruflu alışveriş yapabilirsiniz.

Enafarma Baybay Night Bitkisel 50 ml Damla Tüm Özellikleri ile Cimri’de İncele!

Cimri.com ile özellik aramalarını pratik şekilde yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünün özellikleri hakkında detaylı bilgi edinmek için ürün inceleme içeriklerini okuyabilir, farklı ürün sağlayıcılarının içerik alanlarına hızlıca göz atabilirsiniz. Enafarma Baybay Night bitkisel damla yorum ve yıldızlı değerlendirme tablosu ile farklı kullanıcıların fikirlerini öğrenebilirsiniz. Cimri.com üzerinden bitlisel damla çeşitlerini kolaylıkla görüntüleyebilir, tercih ettiğiniz fiyat aralığına göre listeleyebilirsiniz. Cimri.com'un sunduğu 90 günlük fiyat analizi tablosunu inceleyerek ilgilendiğiniz ürünlerin son üç ay içinde nasıl bir fiyat değişim eğrisi izlediğini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bitkisel damla çeşitlerini, fiyat ve özellik açısından karşılaştırmak mümkün oluyor. Kampanyalar ve İndirimli Ürünler sayfalarını takip ederek, fırsatlardan haberdar olabilir, tasarruflu fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery