iştirakidir.
51 - 59 TL (4 Fiyat Seçeneği)
4 Yorum
Puan Ver GÖNDER
bayram Ş. 19.01.2015
çok ağır bir oyun.o yüzden bilgisayarınızın özelliklerinin yeterli olması gerekir.yoksa takılmalar yaşayabilirsiniz.bilgisa ... yarınız uygunsa harika bir aksiyon oyunu devamı+
Cevap Yaz
19.01.2015
Aksiyon, heyecan dolu bir oyun sizi bekliyor.Ben bile bazen oynuyorum
Cevap Yaz
Burak P. 19.01.2015
Karıştırılmaması gereken bir durum daha. Call of Duty bu oyunu yani Modern Warfare serisi çıkmadan önce oyunu çıkartması ... için Activision isimli firmaya devretti. İlk yükleyip oynadığımda bile "Allah allah grafikler çok iyi" dedirtti. Eski silahlar basit hikayeler yerini çok teknolojik silahlar, çok iyi bir senaryo, bol heycanlı bir oyun ortaya çıkmış. Umarım Modern Warfare 3de kısa bir sürede çıkar. devamı+
Cevap Yaz
19.01.2015
bu oyunu oynadıktan sonra yine single player olan ama böyle ekip çalışması içermeyen oyunlar çok sıradan geliyor. soap dü ... 51;manı görüp "he's mine" der mesela, ondan önce davranıp adamı öldürürseniz bu kez "never mind" der. predator drone ile adam temizledikçe, vurduğunuz araç ya da öldürdüğünüz kişi sayısına göre değişen tepkiler aynı şekilde... bunun gibi onlarca detay, sürekli yardım ve yönlendirme halinde konuşan ve kendini koruyabilen yapay zekaya sahip ekip oyunu çok keyifli kılıyor. devamı+
Cevap Yaz

Call Of Duty Modern Warfare 2 PC Oyunu

51,50 - 59,99 TL (4 Fiyat Seçeneği)
En Uygun Fiyatlar İçin n11.com'a Gelin!
 • Daha Fazla Göster (-28) Gizle
ÖZELLİKLER
 • Diğer özellikler

 • Desteklenen ortam türleri DVD
 • Özellikler

 • Çoklu çalma modu Var
 • Dağıtım tipi Fiziksel ortam
 • Geliştirici Infinity Ward
 • Oyun baskısı Temel
 • PEGI hızı 18
 • Platform PC
 • Yayımcı Activision
 • Sistem gereksinimleri

 • Asgari işlemci 3.0GHz
 • Asgari RAM 2048 MB
 • Donanım önkoşulları DirectX 9.0c
 • Minimum grafik bağdaştırıcısı belleği 512 MB
 • Minimum sabit disk alanı 10000 MB
YORUMLAR ( 4 )
4 Kullanıcı Puanı 4 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 20 - 1 Kişi
5 Yıldız
% 60 - 3 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
bayram Ş.
19.01.2015
çok ağır bir oyun.o yüzden bilgisayarınızın özelliklerinin yeterli olması gerekir.yoksa takılmalar yaşa yabilirsiniz.bilgisayarınız uygunsa harika bir aksiyon oyunu ... devamı +
Bu yorumu beğendiniz mi?
cevap Sayısı : 0
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
19.01.2015
Aksiyon, heyecan dolu bir oyun sizi bekliyor.Ben bile bazen oynuyorum
Bu yorumu beğendiniz mi?
cevap Sayısı : 0
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
Burak P.
19.01.2015
Karıştırılmaması gereken bir durum daha. Call of Duty bu oyunu yani Modern Warfare serisi çıkmadan önce oyunu ç ıkartması için Activision isimli firmaya devretti. İlk yükleyip oynadığımda bile "Allah allah grafikler çok iyi" dedirtti. Eski silahlar basit hikayeler yerini çok teknolojik silahlar, çok iyi bir senaryo, bol heycanlı bir oyun ortaya çıkmış. Umarım Modern Warfare 3de kısa bir sürede çıkar. ... devamı +
Bu yorumu beğendiniz mi?
cevap Sayısı : 0
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
19.01.2015
bu oyunu oynadıktan sonra yine single player olan ama böyle ekip çalışması içermeyen oyunlar çok sıradan geli yor. soap düşmanı görüp "he's mine" der mesela, ondan önce davranıp adamı öldürürseniz bu kez "never mind" der. predator drone ile adam temizledikçe, vurduğunuz araç ya da öldürdüğünüz kişi sayısına göre değişen tepkiler aynı şekilde... bunun gibi onlarca detay, sürekli yardım ve yönlendirme halinde konuşan ve kendini koruyabilen yapay zekaya sahip ekip oyunu çok keyifli kılıyor. ... devamı +
Bu yorumu beğendiniz mi?
cevap Sayısı : 0
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Call Of Duty Modern Warfare 2 Call of Duty 4: Modern Warfare’in devamı niteliğindeki Call of Duty Modern Warfare 2’de Amerika askerleri bu kez Rusya’yı konu edinecek şekilde görevlerini tamamlamaktadır. FPS türündeki oyunda yöneteceğiniz karakterle düşmanlarınıza nişan alıp öldürmeniz, çeşitli görevleri tamamlamanız beklenmektedir.
Yazar: Ferhat Verdi 11/02/2015

Call of Duty 4: Modern Warfare’in devamı niteliğindeki Call of Duty Modern Warfare 2’de Amerika askerleri bu kez Rusya’yı konu edinecek şekilde görevlerini tamamlamaktadır. FPS türündeki oyunda yöneteceğiniz karakterle düşmanlarınıza nişan alıp öldürmeniz, çeşitli görevleri tamamlamanız beklenmektedir. Oyunda özel bir ekibin üyesisiniz ve oyun süresince tek bir karakteri yönetmiyor, birden fazla karakterin yönetileceği kısımları aşarak ilerliyorsunuz.

Oyunun konusu, serinin bir önceki oyunundan yola çıkıyor. ABD ve İngiltere’nin Rusya’yı yendiği oyunun devamında Rusya, yeni planlar yapmakta, ülkede dünya barışı açısından çok tehlikeli bir yönetim gittikçe yükselmektedir. Planları ise hiç de barışçıl değildir, ABD’den intikam alınmak istenmektedir. Bir gün Rusya’nın başkenti Moskova’da yer alan hava alanı Ruslar tarafından saldırıya uğrar. Bu büyük kıyımın sorumlusu olan ülke ise düzenlenen tertiple birlikte ABD olacaktır.

Tüm dünya saldırıyı ABD’nin düzenlediğine inanır. ABD üzerinden oynanan bu oyunun hemen ardından Rusya, Amerikan hava sahasını geçerek ülkeyi bombalar. Hazırlıksız yakalanan ABD, tamamlaması gereken bazı görevler ve elde edilmesi gereken bilgiler için bizim de içinde yer aldığımız üstün nitelikli askerlerden oluşan ekibi görevlendirecektir.

Call of Duty serilerinin tümünde olduğu gibi çeşitli görevler, nişan alıp indirme ve saklanarak tetikte bekleme gibi oyun aksiyonları oyunun geneline yayılmış durumda. Düşmanlarınız sizi yok etmek için ellerinden geleni yapıyorlar, siz ise ekibinizle birlikte onları alt etmeye çalışıyorsunuz.

Oyunun konusu bizi ağırlıklı olarak Rusya topraklarında tutuyor. Oyuna Joseph Allen adlı Erbaş’ı yöneterek başlıyoruz. Ancak ilerleyen kısımlarda Çavuş Gary ve Er James Ramirez ağırlıkl olarak başka askerler de yönetiliyor. Son görev ise John Mactavish adlı karakterin gözünden oynanıyor. Oyundaki düşman Vladimiz Makarov ve onu etkisiz hale getirmek için amansız bir mücadeleye giriyoruz.

Güçlü bir oyun senaryosuna sahip Call of Duty Modern Warfare 2’nin oyun dinamikleri arasında silah geliştirme, yeni silahlar elde etmek, güçlü savaş araçlarının yönetimi gibi çok sayıda fonsiyon var. Oyunda ilerlendikçe gelişiyorsunuz. Silahlarınız artıyor ve düşmanlarınızı alt etmek de bu sayede daha kolay hal alıyor. Oyun, Rus’ların bolca yok edilmesine dayalı, ancak bir yerde aranızda büyük bir hain olduğunu fark ediyorsunuz.

Oyunun son sahneleri ise inanılmaz bir şekilde gelişiyor ve konunun nerelere tırnamabileceğine tüm açıklığıyla tanıklık ediyorsunuz. Yani üst seviye senaryoya sahip bu etkileyici oyunun sürprizleri de azımsanmayacak şekilde hayret verici.

Görsel açıdan üst seviye bir oyun Call of Duty Modern Warfare 2. Oyunun multiplayer modu, önceki oyunlara göre bazı farklılıklar içeriyor. Örneğin sabotaj adlı değişik bir mod karşınıza çıkıyor. Multiplayer moduyla da heyecan uyandıran oyunu tek başınıza ya da başka oyun severlerle beraber oynayabilirsiniz.

Ses ve efektlerinin yanı sıra etkileyici oyun içi atmosferiyle de FPS türündeki en başarılı oyunlardan biri Call of Duty Modern Warfare 2 ve savaş, harekat ve isabet ettirme türündeki oyunlara ilgi duyan herkes tarafından denenmesini tavsiye ediyoruz. İyi oyunlar!

Ferhat Verdi 11/02/2015
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
Activision Bilgisayar Oyunları