Yaz mevsiminde plajlara damganızı vurmak için güzel bir bikini modeli almak istiyor ve iç giyiminize renk katmak için iddialı tanga modelleri arıyorsanız, Cimri.com’un bikini ve tanga kategorisinde sizi birbirinden şık ve kaliteli yüzlerce model ve marka ile bir araya getiriyoruz. 1946 yılında ilk kez tasarlanan bikini modelleri, onlarca yıldır kadınların plajda giymekten en çok keyif aldıkları giyim ürünlerinin başında geliyor. İçinde bulunduğumuz yüzyıla göz attığımızda ise görüyoruz ki, tanga bikini modelleri 2016 kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmiş. Siz de kendinize bikini ve tanga almak isterseniz Cimri’de bulunan Ayyıldız, Kom, Adidas, Terry Pau ve Namaldi gibi kaliteli markaların modellerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bikini ve Tanga Nasıl Giyilir?

Bikini ve tanga giyerken öncelikle vücut tipinize uygun modelleri seçmelisiniz. Her kadının vücut tipi birbirinden farklıdır ve seçmesi gereken ürün çeşitleri de buna bağlı olarak değişiklik gösterir. Tanga giymek için kalçaların çok geniş olmaması gerekir. Aksi takdirde tanga yapı itibariyle teni kesecek ve ortaya rahatsız edici bir görünüm çıkaracaktır. Eğer geniş kalçalara sahipseniz yarım tanga bikini modelleri sizin için daha uygun olacaktır.

Bununla birlikte tanga ve string diye tabir ettiğimiz modeller, düzgün bir şekilde bronzlaşmak için elverişlidir. Bu modeller, kalçalarınızın iz çıkmadan bronzlaşmasını sağlar. Plaj tercihlerinizde tek parçalı ürünlerden hoşlanıyor ve kalçalarınızın düzgün bir şekilde bronzlaşmasını istiyorsanız tanga mayolar da sizin için uygun olacaktır.

Bikini ve Tanga Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Plaj giyim ve iç giyim ürünlerinin fiyatları modele ve markaya göre değişiklik gösterir. Cimri.com ise size en uygun fiyatlarla alışveriş yapma olanağı sunar. Cimri, online tanga bikini satış yapan onlarca internet sitesini bir araya getirir ve ürün karşılaştırma özelliği ile en avantajlı fiyatları görerek ürünlerinizin siparişini oluşturmanızı sağlar. Fiyat alarmı aracı ise size beğendiğiniz ürünün ne zaman indirime girdiğini haber verir.

Bikini ve Mayolarınızı Nasıl Korumalısınız?

Plaj giyim ürünlerinizi, denize ve havuza girdikten sonra iyice durulamanız ve tuzlu ya da klorlu sudan arındırmanız onların kullanım ömrünü uzatacaktır.