Beybi Lateks Eldiven

Beybi Lateks Eldiven Fiyatları

101 Ürün gösteriliyor.
Beybi Lateks Eldiven fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Beybi Lateks Eldiven fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 101 adet Beybi Lateks Eldiven ürünü bulduk. Beybi Lateks Eldiven kategorisinde en favori Temizlik Gereçleri, İş Eldiveni, Mutfak Eldiveni ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Beybi Lateks Eldiven mağaza fiyatları ve Beybi Lateks Eldiven ürün özellikleri incele!
Ürün Görseli Hazırlanıyor

Beybi PI9 Kırmızı Siyah Polyester Lateks Eldiven

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Beybi Lateks Eldiven

Günlük hayatın birçok farklı alanında kullanıcıların faydalandığı lateks eldivenler, hijyen konusundaki kaygıları engellemek konusunda başarılıdır. Evlerde temizlik ve yemek yapımı esnasında birçok aşamada kullanılabilen lateks eldivenler, hijyen ihtiyaçları olan farklı işletmeler ve sektörler tarafından da tercih edilir. Bunların başında olası bulaşmaları önlemek için personellerin eldiven kullandığı sağlık sektörü ve daha temiz yiyecekler sağlamak için eldiven takılan gıda sektörü gelir. Ancak, bunların dışında, kullanıcıların bireysel olarak eldiven takmayı tercih edebileceği durumlarla da sık sık karşılaşılır. Ele kolay bulaşabilecek yemeklerin yapım süreçleri, zor çıkan kirler ile uğraşılan anlar ya da saç boyama gibi leke bırakabilecek durumlar birkaç örnektir. Lateks eldivenler içindeki diğer birçok maddenin yanında kauçuk ağacından çıkan bitki özütü yardımı ile üretilir. 1949 yılından beri kullanıcılarının korunması için medikal eldiven üretimi ile uğraşan Beybi markası, sektörün öncü markalarından bir tanesidir. Beybi lateks eldiven, birbirinden başarılı ürünleri ile kullanıcılara çeşitlilik sunarken kaliteden de ödün vermez.

Beybi Lateks Eldiven Çeşitleri

Hijyen ve korunma gibi hassas gereklilikleri sağlayan lateks eldiven benzeri ürünleri satın alırken kullanıcılar haliyle dikkatli karar vermek ister. Bu yüzden ürünlerin çeşitliliğini ve farklı türlerin ne gibi özellikleri olduğunu bilmek doğru kararı vermeye yardımcı olacaktır. Beybi lateks eldivenler, doğallıkları ve rahatlık için tasarlanmış yapıları ile eli sarar. Bu da elde bir ağırlık varmış hissini ortadan kaldırır ve hareket kabiliyetini yükseltir. Özellikle eldiven takarken ince işler ve aparatlar ile uğraşması gereken kullanıcıların kavrama yeteneğini kısıtlamaz. Birçok kullanıcıyı memnun eden diğer bir artıları ise parmak ucunda hissizlik yaratmamalarıdır. Yapısı dolayısıyla oldukça sağlam olan Beybi lateks eldiven çeşitleri, kolay kolay delinmez ya da yırtılmaz. Kullanıcıya güven veren eldivenler aynı zamanda tek kullanımlıktır. Kullan-at özellikleri, hijyeni azami seviyeye çıkarır ve uzun vadede daha bütçe dostu olmalarını sağlar. Beybi lateks eldiven çeşitleri ilk başta pudralı ve pudrasız olarak ikiye ayrılır.  Beybi latex pudralı eldiven ürünü, kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Pudralı dokusu sayesinde daha kolay takılan ve çıkarılan ürün, sık sık eldiven değiştirmesi gereken kullanıcılar için idealdir. Pudra aynı zamanda ellerin ısınmasını ve terlemesini engelleyerek çok daha rahat bir kullanım ve kavrama performansı sağlar. Beybi lateks eldiven pudrasız eldiven ürünü ise hassas ve kolay tahriş olan ciltler için biçilmiş kaftandır. Yapı olarak oldukça sağlam tasarlanmış olmaları pudrasız eldivenleri, ağır işler yapan kullanıcılar için ideal kılar. Dahası, gıda sektörü gibi malzemenin pudra ile etkileşime geçmemesinin daha mantıklı olacağı sektörlerde de yoğun olarak kullanılır. Beybi lateks muayene eldiveni ise markanın yine oldukça başarılı bir başka ürünüdür. Özel olarak muayene yapacak sağlık çalışanları için tasarlansa da diğer birçok alanda da güven ile kullanılabilirler. Beybi markasının lateks eldivenlerinin birçoğu 100’lük paketler içinde bulunur. Bu, özellikle düzenli olarak yapılması gereken eldivenli işlerde kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Hangi Beybi lateks eldiven çeşidinin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün olduğuna karar verdikten sonra huzur içinde ürününüzü alabilirsiniz.

Beybi Lateks Eldiven Fiyatları

Düzenli olarak eldiven kullanması gereken kişilerin dışında da, neredeyse herkesin hayatında en az bir defa eldiven kullanmayı gerektiren bir iş yapması gerekir. Bu tarz durumlara hazırlıksız yakalanmamak ve hijyenden ödün vermemek için evinizde bir paket Beybi lateks eldiven bulundurmak oldukça iyi bir karar olacaktır. Beybi lateks eldivenlerin çeşitlerini değerlendirdikten sonra Beybi lateks eldiven fiyatları da bakılması gereken bir konudur. Lateks eldivenler, bu kadar önemli bir görevi yerine getiren ürünlere göre oldukça uygun fiyatlıdır. Bütçe dostu fiyatlar ile kullanıcı karşısına çıkması ile herkesi memnun eder. Pudrasız eldivenler, üretim süreçlerindeki farklı detaylar dolayısıyla biraz daha yüksek fiyatlı olabilir. Ancak toplu alım yapılan bir ürün olması, her koşulda oldukça ekonomik bir ürün olmasına da yardımcı olur. Tüm bu detayları göz önüne aldıktan sonra bütçenizi belirleyebilir ve ürününüzü satın alabilirsiniz. Beybi lateks eldivenler için fiyat karşılaştırması yapma ihtiyacı duyan kullanıcılar ürünlerini satın almadan önce Cimri.com’dan faydalanabilir.

Beybi Lateks Eldiven Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcıların, onlar için ideal eldiveni seçmek isterken farklı arayışları ve hassasiyetlerinin olması normaldir. Bu sürecin ilk aşaması olarak eldivenin nerede kullanılacağına karar vermek iyi bir adım olabilir. Evde temizlik için kullanılan lateks eldivenin pudralı olması gerekli hareketliliği sağlar. Veyahut hamur yoğururken kullanılacak eldivenin pudrasız olması yemeğin hijyeni için çok daha mantıklı olur. Cildiniz hassassa ve alerjiye eğilimliyseniz, en rahat şekilde eldiveninizi kullanmanız için yine pudrasız ürünleri seçmek mantıklıdır. Beybi lateks eldiven, sağlık çalışanları tarafından tıbbi süreçlerde kullanılacak ise muayene eldiveni almak hem sağlık çalışanı hem de hasta için doğru olur. Beybi lateks eldiven çeşitleri, satın alınırken dikkat edilmesi gereken başka özelliklere de sahiptir. Örneğin; Beybi lateks eldivenin ebatları da kullanım aşamasında oldukça önemlidir. Küçük, orta ve büyük olarak üçe ayrılan eldivenlerin boyutu genelde kutularının üzerindeki semboller ya da renkler ile temsil edilir. Beybi lateks eldiven satın alırken bu özelliklere dikkat etmeniz, ihtiyaçlarınıza birebir hitap eden ürünü almanızı sağlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery