Baby Center Bebek Zıbın Seti

En Ucuz Baby Center Bebek Zıbın Seti Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Baby Center
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebekler yeni doğan döneminden yaklaşık 3-4 yaşına kadar zıbın giyebilirler. Zıbınlar, bebeğin bel, sırt ve karın bölgesinin açılmasını dolayısıyla da üşütmesini önleyen atletlerdir. Alt kısmı çıtçıtlı olan zıbınların içinde bebek ne kadar hareketli olursa olsun göbek- bölgesi açılmaz ve soğuk almaz. Bebeklerin en sağlıklı biçimde giyinmeleri için çok önemli olan zıbınlar, doğru şekilde seçilmeli ve yıkama, ütüleme konusunda da gereken özen gösterilmelidir. Şık bebek zıbınlarını hem kendi bebeğiniz için alabilir hem de yakınlarınızın bebeğine hediye olarak düşünebilirsiniz. Çünkü bir bebeğin gardırobunda en fazla ihtiyaç duyduğu kıyafet zıbındır. Zira bebeğin yaz kış üzerinde olan zıbınlar, kolayca kirlendikleri için gün içinde bir kaç kez değiştirilirler.

Bebek Zıbın Seti Nasıl Olmalı?

Bebek zıbın seti, genellikle çıtçıtlı atlet diyebileceğimiz bir adet zıbın ve alta giyilen patikli bir çoraptan oluşur. Bebek sağlığı için zıbın seçimi çok önemlidir. Zıbının kimyasal boyalarla boyanmış baskılara sahip olması çok istenen bir durum değildir. Özellikle yenidoğanlar için zıbın alırken baskısız düz ürünler tercih etmek faydalı olabilir. Zıbınların baş kısmının da istendiğinde açılabilir olması bebeğe zarar vermeden kolayca giydirilip çıkarılmasını sağlar. Bebek zıbınlarının pamuklu kumaştan olması da çok önemlidir.

Bebek Zıbın Setleri ve Bebek Kıyafetleri Nasıl Kullanılmalı?

Bebek zıbınları yıkanırken, ütülenirken ve kurutulurken mutlaka etiket bilgilerine dikkat edilmelidir. Yıkandıktan sonra ütülenmesi de hijyen açısından faydalı olacaktır. Uygun fiyatlı bebek zıbınları için yüzlerce markanın farklı modellerini bir arada görerek fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz cimri.com’u tercih edebilirsiniz. Cimri, Sevi Bebe, Mickey Mouse, Baby Center, Minie Mouse, Baby Jem, Kujju, İdil Baby gibi markaların ürünleri için kolayca fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz sistemiyle en ucuz bebek zıbınını almanızı sağlar.