track source

Bebek Yorganı Yataş

Bebek Yorganı Yataş Fiyatları

6 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Bebek Yorganı Yataş fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Bebek Yorganı Yataş fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 6 adet Bebek Yorganı Yataş ürünü bulduk. Bebek Yorganı Yataş kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Bebek Yorganı Yataş mağaza fiyatları ve Bebek Yorganı Yataş ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yataş Bebek Yorganı

Bebeğiniz dünyaya gelmeden evvel eşyalarını hazırlamaya başlarken en fazla düşünülen konulardan birisi de bebeğinizin daha rahat ve sağlıklı bir uyku çekmesine yardımcı olan uyku setinin nasıl olması gerektiğidir. Bebeğinizin daha rahat ve sağlıklı bir uyku çekmesine yardımcı olan uyku seti içeriğinde yer alan ürünlerden birisi olan bebek yorganlarının hafif yapıda olması bebeğinize uyurken ağırlık yapmaması gerekir. Bu yüzden bebeğiniz için yorgan seçerken hem sağlıklı hem de kaliteli bir üretim yapan marka bulmanız gerekir. Bebek yorganı Yataş bebeğinizin hassas cildine uygun yumuşak dokulu ve hafif yorganlarıyla bebeğinizin rahat ve sağlıklı bir uyku çekmesine yardımcı olur. Markanın bebek yorganları son derece hafif olduğu için uyku sırasında bebeğinize ağırlık yapmaz. Bebeğinizin cildine nefes aldıran yapısı sayesinde bebeğinizi terletmediği için bebeğinizin uykusunun bölünmesine katkı sağlamaz. Yıkanabilir özellikte olduğu için bebeğinize temiz bir kullanım sağlayan markanın bebek yorganları hem hafif hem sağlıklı hem de şık tasarımı ile ebeveynlerin güvenle kullanacağı bebek yorganı modelleri arasındaki yerini alır.  

Yataş Bebek Yorganı Modelleri

Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyen yumuşak dokulu yüzeyi ve hafif yapısı ile bebeğinize konforlu bir uyku sağlayan Yataş bebek yorganı modelleri yorganın yapımında kullanılan kumaşa, boyutuna ve rengine göre değişiklik gösterir. Elyaf bebek yorganı Yataş bebek yorganının elyaf dolgudan oluştuğunu gösterir. Elyaf dolgu hem hafif hem de hava alan yapısı ile bebeğinize daha kolay bir kullanım sağlar. Pamuk elyaf ya da silikon elyaf malzeme kullanılarak üretilen markanın bebek yorganları yıkamaya uygun yapısından dolayı bebeğinize hijyenik ve sağlıklı bir kullanım sunar. Dayanıklı elyaf dolgusu yıkama sonrasında yorganın formunun bozulmasına engel olur. Hem sağlıklı hem kaliteli hem de daha uzun ömürlü bir kullanım sunan markanın bebek yorganları naylon içeriğe sahip olmadığı için bebeğinizin uyku sırasında terlemesine katkı sağlamadığı için daha rahat ve deliksiz uyku çekmesine yardımcı olur. Markanın pamuklu yorgan modelleri 1 yaşından küçük bebeklerde de tercih edebileceğiniz hafif ve yumuşak dokulu yorganlarken yün ve kaz tüyü olan modelleri de son derece doğal olmasına rağmen bebeğiniz için bu bebek yorganı çeşitlerini bir yaşından sonra kullanmanız daha ideal bir kullanım sağlar. Markanın bebek yorganlarını evinizde 30 derecede yıkayabilirsiniz. Yıkama esnasında ağartıcı kullanmamalısınız. Bebek elyaf yorganları içerisinde silikonize elyaf dolguya sahip olan modeller hem yumuşak dokusu hem de şeklini koruması ile avantajlı bir kullanım sağlamasına rağmen silikonun ısıyı muhafaza eden yapısından dolayı yazlık yerine kış aylarında bebeğiniz için daha ideal bir kullanıma sahiptir. Markanın bebek yorganı modelleri nevresimsiz de kullanıma uygun olduğu için size avantajlı bir kullanım sağlar. Markanın pamuklu kumaş kullanılarak üretilen bebek yorganları yüksek hava geçirgenliğine sahip olduğu için yaz aylarında seri bir kullanım sağlarken kış aylarında ise ısıyı muhafaza ettiği için bebeğinizin hem yaz hem de kış aylarında kullanabileceği bir yorgandır. Yataş bebek yorgan seti modelleri bebek uyku seti olarak da adlandırılır ve yorgana ek olarak nevresim, çarşaf, korumalık ve yastık kılıflarından oluşur. Farklı modelleri bulunan markanın bebek yorgan setlerinin boyutunu bebeğinizin yatağına uygun olarak tercih edebilirsiniz.     

Yataş Bebek Yorganı Fiyatları

Hem kaliteli tasarımı hem de dayanıklı yapısıyla bebeğinize rahat bir uyku çektirirken uzun ömürlü de kullanım sunan bebek yorganı Yataş fiyatları bebek yorganı modeline göre değişiklik gösterir. Markanın bebek yorganı modeli yorganın sahip olduğu özelliklere etki ettiği için fiyat değişimine de katkı sağlar. Yataş bebek yorganın rengi fiyatlara etki etmezken deseni ve tasarımı fiyat değişiminde etkili olur. Markanın bebek yorganlarının fiyatının değişiminde yorganın boyutu, yapımında kullanılan malzeme, dolgu ve kumaşı etkili olur. Markanın bebek yorganı fiyatlarının değişiminde yorganın yapımında kullanılan kumaşın etkisi vardır. Markanın bebek yorganlarının % 100 pamuklu kumaş kullanılarak üretilen modelleri ile yün kumaş kullanılarak üretilen modellerinin fiyatı pamuk ve yünün piyasa değeri aynı olmadığı için farklılık gösterir. Yine dolgu olarak silikonize elyaf kullanan markanın bebek yorganlarının fiyatı sentetik elyaf kullananlara oranla daha farklı olur. Markanın bebek yorganı fiyatının değişiminde nevresime ihtiyaç duymadan kullanıma olanak veren yumuşak dolgulu yapısı da etkili olur. Markanın bebek yorganı modellerinin tek parça ya da yorgan seti olarak satışa sunulması da maliyete etki ettiğinden dolayı fiyat değişimine yansır.  

Yataş Bebek Yorganı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebeğinizin sağlıklı ve konforlu uyku çekmesi için ihtiyaç duyacağı uyku seti ürünleri içerisinde yer alan bebek yorganı satın alırken kendinize kalitesinden emin olduğunuz bir marka seçmelisiniz. Yataş bebek yorganı modelleri yumuşak yüzeyi ve hafif yapısıyla uyku sırasında bebeğinize ağırlık yapmadığı için rahat bir uyku çekmesine yardımcı olur. Bebek yorgan Yataş ölçüleri farklı boyutlara sahip olduğu için yatağın boyutuna ve bebeğinizin yaş grubuna göre seçim yapabilirsiniz. Bebeğiniz için yorgan seçerken tıpkı diğer bebek bakım ürünlerinde olduğu gibi yorganın yapımında bebeğinizin sağlığına zarar verecek kanserojen madde bulunmamasına dikkat etmeniz gerekir. Bebeklerin cildi hassas olduğu için satın alacağınız yorganın yumuşak dokuya sahip olması ve içeriğinde bebeğinizin cildinde alerjiye neden olacak bir kimyasal bulunmamasına dikkat etmelisiniz. Yine bebeğiniz için yorgan seçerken yorganın kumaşına ve iç kısmındaki dolgusuna dikkat etmeniz gerekir. Çocuğunuzun cildine nefes aldıracak bir kumaştan üretilen yorganı tercih ederek uyku sırasında terlemesini engellersiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery