Bambino Bebek Saç Fırça-Tarak

En Ucuz Bambino Bebek Saç Fırça-Tarak Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Bambino
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

BEBEK FIRÇA VE TARAK SETİ NASIL ALINIR?

Bebek fırça tarak seti, yüzlerce bebek ürünü gibi cimri.com da sizleri bekliyor. Bebekler, narin bir vücuda ve cilde sahip oldukları için, bebekler için kullanacağımız ürünlerde dikkatli olmalıyız. Yetişkinlerin kullandıkları tarak ve fırçalar, bebeklerin hassas ciltleri ve saçlarına zarar verebilir, kullanılırken canlarını yakabilir. Henüz konuşup derdini anlatamayan bebeklerimiz bu durumdan rahatsız olduklarında, ağlayarak kendilerini ifadeye etmeye çalışırlar. Sadece ağlayarak sağlıklı bir iletişim kuramayacağımız ve tam olarak neresinin acıdığını bilemeyeceğimiz için, riskleri en aza indirmek isteriz. Bu yüzden, bebek şampuanı, bebek vücut sabunu, bebek losyonu, bebek kremi, bebek tırnak makası, herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadan bebeklerimizin eşyalarını yıkamak kullandığımız deterjanlar, sabunlar gibi bebek fırça tarak setleri de onlara özel olmalıdır.

Bebek fırça ve tarak setlerinin özellikleri nelerdir?

Bebeklerin saçları, henüz yeterince gür olmadığından, herhangi bir fırça ile saçlarını taramaya kalktığımızda, fırça derilerine sert gelebilir. Derilerinde kızarıklık oluşturup, tahriş edebilir. Hatta yetişkinlerin kullandığı fırçaların yapıldığı madde, bebeklerde alerjik reaksiyona sebebiyet verebilir. Bebek fırça tarak setleri bu gibi riskleri en aza indirgeyecek şekilde tasarlanıp, test edilip piyasaya sürülmüştür.

Bebek fırça ve tarak setlerinin bir işlevi daha vardır. Ayrıca, yetişkin ve çocukların saçlarında dönem dönem ortaya çıkabilen, saçtan saça bulaşabilen gözle görünen veya görünmeyen, mikropları, zararlı organizmaları ve canlıları, bebeklerimize bulaşmasını engellemek için, onlara özel bebek fırça ve tarak setlerini almalıyız. Ayrıca bebeğimiz için kullandığımız bebek fırça ve tarak setlerini, kullanmadığımız zamanlarda temiz bir kutuda muhafaza etmeli ve düzenli aralıklarla kaynar suda yıkamalıyız.

Bebek fırça ve tarak seti en ucuza nereden alınabilir?

Bebek fırça ve tarak setleri, mağazalarda bulabileceğimiz gibi sanal mağazalardan da temin edebiliriz. Sanal mağazalardaki bebek fırça ve tarak seti fiyatları, diğer mağazalara oranla daha ucuzdur. Chicco bebek fırça tarak seti, bebekler için üretilen diğer bebek eşyaları gibi en uygun fiyatlarda cimri.com’da sizleri bekliyor. Ayrıca Bebedor, Nuk, Bambino gibi, bebek ürünleri piyasasında isimlerini sıkça duyduğumuz markaların, bebek fırça ve tarak setlerini yine sitemizden, piyasadaki en ucuz fiyatlarla temin edebilir, kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.