Kidboo Bebek Pike Takımı

En Ucuz Kidboo Bebek Pike Takımı Fiyatları

18 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Kidboo
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebek ihtiyaçları listesinde en önemli kalemlerden biri bebek nevresim takımlarıdır. Bebeğin konforlu bir uyku çekebilmesi için yumuşacık dokuda, terletmeyen kumaştan bebek nevresimleri kullanılır. Bebeğin yatağına uyacak ölçülerdeki nevresimler ya da pike takımları onun rahatı ve sağlığı için son derece önemlidir.

Bebek Hediyesi Olarak Nasıl Bir Nevresim Takımı Alınabilir?

Kızlar için pembe bebek pike takımları, erkekler için mavi bebek pike takımları ya da nevresim takımları tercih edilebileceği gibi, her ikisine de kullanılabilecek olan sarı, beyaz gibi renklerde ürünler de alınabilir. Ayrıca bebek odasına uygun olarak marin teması, uçan balon teması, akvaryum teması, gökyüzü teması olan desenler de bebek nevresimleri için çok keyifli olabilir. Nakışlı nevresim takımları, kapitone nevresim takımları ya da düz beyaz bebek nevresim takımları da bebek odalarına keyif katar.

Bebek Nevresim Seçimi Nasıl Olmalı?

Bebekler için nevresim takımı alırken leke göstermeyen ürünleri tercih etmek faydalı olabilir. Özellikle bir yaşına kadar bebeklere verilen demir ilaçları nevresimlerde kalıcı lekelere neden olabileceği için leke göstermeyen ürünler günlük kullanımda pratik bir süreç sunabilir. Ayrıca bebeğin cildinin nefes alabileceği terletmeyen kumaştan nevresim takımları almak da sağlıklı bir bebek uykusu için önemsenmelidir. Bu amaçla pamuk dokumadan üretilmiş kumaşlar tercih edilmelidir. Bebek nevresimlerinde kullanılan fermuar, düğme, cırt cırt gibi aksesuarlar da yine kolayca kopmayacak sağlamlıkta olmalı ve bebeğe zarar vermeyecek aksesuar tasarımlarının kullanılmış olmasına dikkat edilmelidir.

Bebek Pike Takımı Fiyatları Nasıl?

Bebek pike takımı ve nevresimlerinin fiyatları ürünlerin desenlerine, markalarına ya da kumaş özelliklerine göre değişebilir. En ucuz bebek nevresim takımlarını Cimri.com mağazalarında bulabilirsiniz. Cimri, farklı online satış kanallarından aldığı fiyatları karşılaştırmalı olarak ekranınıza yansıtır. Böylece en uygun fiyatlı bebek pike takımı ya da en uygun fiyatlı bebek nevresim takımı ürünlerini vakit kaybetmeden bulabilir, güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.