En uygun fiyatlı Sebi Bebe, Sevi Bebe, Disney, Disney Baby ve Bibaby marka bebek pijama seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Bebek pijama modeli nasıl olmalıdır?

Bebek uyku kıyafetleri son derece sık kullanılan ve sık değiştirilmek zorunda kalan giyim seçenekleridir. Yemek yedirme sırasında üzerine yemek dökülebildiğinden, lekelenmelere karşı dayanıklı ve kolay yıkanabilir kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Çocuğunuz uyurken gelişebilecek minik tuvalet ve bezden taşma kazaları da bu ürünlerin kolay kirlenmesinin bir diğer sebebidir. Bebek pijaması almak aceleye getirilmemesi gereken bir iştir. Dikkatli seçim yapılmalıdır. Pamuklu modeller, kumaşa göre ürün seçiminde öncelik verilmesi gereken ürünlerden biridir. Nefes alabilmeleri sayesinde pişik gibi problemlere neden olmayacaktır. Özellikle yaz aylarında gün içinde, terleme nedeniyle ıslak kalmaması açısından sık sık değiştirilmesi gerekir. Yedekli olarak bulundurulması iyi olabilir. Özellikle polar bebek pijaması kış aylarında hayat kurtarıcıdır. Çocuğunuzu kat kat giydirmenize gerek kalmadan sıcak tutar. Tek parça olanlar olabileceği gibi, alt üst takın olanlar da mevcuttur. Bu sırada kullanılacak boyaların da sağlık açısından onaylı ve güvenli olması gerekmektedir. Tüm bu sebepler nedeniyle bebek pijaması nasıl örülür diye araştırma yapmak yerine, onaylı ve güvenli bir şekilde üretilmiş hazır ürünlerden satılmanız siz ve çocuğunuz için daha güvenli olabilir. En ucuz bebek pijaması araştırmasını cimri.com’dan yapabilirsiniz. Yine de kendini örmek istiyorsanız, modeller konusunda araştırma yapıp başlamanız faydalı olacaktır.

Bebek pijaması dikiminde ölçü nasıl belirlenir?

Beden tespiti hazır modellerde en kolay olan noktalardan biridir. Ürünlerin üzerinde bedenler ay ya da yaş olarak bulunmaktadır. Bu etiketlerin olmadığı durumlarda ise evde çocuğunuzun boyunu ve enini eliniz yardımı ile karış ile ölçüp kıyaslama yapabilirsiniz. Dikerek kendiniz hazırlamak isterseniz hazır bir kalıptan faydalanmanız daha doğru olabilecektir. Yine de öncesinde ölçüm yapmanız işinizi kolaylaştırabilir.

Bebek pijaması fiyatları ne kadardır?

Bebeğinizin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak ve güvenle kullanabileceğiniz en ucuz bebek pijamalarını, cimri.com sitesinde, bebek kategorisi altında yer alan, bebek pijaması başlığını seçerek; ürünleri listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.