Maxi-Cosi Bebek Oto Koltuk Yükseltici

En Ucuz Maxi-Cosi Bebek Oto Koltuk Yükseltici Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Maxi-Cosi
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler

  Bebeklerin güvenliği her şeyden önce gelir. Bu nedenle onların hassas bünyelerini korumak ve yetişkinlerin boyutlarına göre üretilmiş ürünleri bebeklere uyarlamak için belirli ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ürünlerden birisi de oto koltuğu yükseltici olarak adlandırılan ürünlerdir. Diğer adlarıyla booster ya da booster seat olarak da bilinen bu ürünler, yetişkinlerin boyutuna göre üretilmiş araba koltuklarını ve emniyet kemerlerini çocuklara uyarlayarak emniyet kemerlerinin çocuklara zarar vermemesi adına üretilmiş ülkemizde 7 ila 15 yaş arası ya da 36 kiloya ve 1,50 metre boya kadar çocuklar için kullanılması zorunlu ürünlerdir. Bu ürünleri aynı zamanda çocukların yetişkin boyutlarına erişene kadar kullanacakları son ürünü olarak da değerlendirebilirsiniz.

  Bebeklerinizi koruyacak ve onları rahat ettirecek çeşitli bebek oto koltuğu yükseltici modellerini en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’da bulabilirsiniz!

 • Bebek Oto Koltuğu Yükseltici Ne İşe Yarar?

  Bu ürünlerin temel amacı bebeklerinizi doğru bir şekilde güven altına alarak onları ve sizi rahat ettirmektir. Bu ürünler sayesinde bebeğiniz emniyet kemerine doğru bir şekilde yetişecek ve çocuğunuzu koruyacaktır. Araştırmalara göre bebek oto koltuğu yükselticileri %71 oranında çocukları oto kazalarında korumaktadır. Bu oranla bile oto koltuğu yükselticilerinin önemini anlamak mümkündür.

  Çocuk oto koltuğu yükselticilerinin öneminin farkına varmanız ve onları doğru bir şekilde kullanmanız oldukça önemlidir. Unutmayın ki bu ürünlere sahip olmanız yeterli değildir. Bu ürünleri doğru bir şekilde kullanmanız da çocuklarınızı doğru bir şekilde korumanız için oldukça önemlidir.

 • Bebek Oto Koltuğu Yükseltici Nasıl Kullanılır?

  Bebek koltuğu yükselticilerini kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, üst kemer kısmının bebeğinizin boynundan ya da kolundan değil omzunun ortasından doğru geçerek aşağı inmesi, alt kısmının ise göbeğinin üstünden değil bacaklarının üstünden geçmesi gerekmektedir. Böylelikle bebekleriniz en doğru şekilde korunacak ve herhangi bir durumda koltuğundan hareket edemeyecektir. Oto koltuğu yükselticileri kullanırken dikkat etmeniz gereken bir durum da çocuklarınıza bu ürünlerin önemini anlatarak onları bilinçlendirmektir. Böylelikle çocuklarınız her fırsatta bu kemerlerden sıkılıp atmak yerine onların öneminin farkına varacaklardır. Ayrıca küçük yaşlarda bu bilince varan bireyler büyüdükleri zaman da emniyet kemeri takma alışkanlıklarına sahip olacakları için ileriye dönük de çocuklarınızı koruyacak bir bilinci onlara aşılamış olacaksınız.

  Koala, Kraft, Nania ve Ferrari gibi kaliteli markaların güvenilir ve kullanışlı birçok çeşidini en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’dan alabilirsiniz!