Kiwi Bebek Oto Koltuğu

Kiwi Bebek Oto Koltuğu Fiyatları

5 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Top Tether
Çıkartılabilir Kılıf
Araç Bağlantısı
Kemer Tipi
Çoklu Yatış
Ekstra Baş Desteği
Kemer Yükseklik Ayarı
İ-Size
Makinede Yıkanabilirlik
Yan Kolçaklar
İlgili Etiketler
  oto koltuğuana kucağı

Kiwi Bebek Oto Koltuğu

Kiwi Bebek Oto Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Kiwi Bebek Oto Koltuğu ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Kiwi Bebek Oto Koltuğu Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Kiwi Bebek Oto Koltuğu incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Cekuonline Cep Telefonu Arka Kapak
 • Skytech Derin Dondurucular
 • Panther Cep Telefonu Şarj Cihazı
 • Eryıldız Menfez
 • Mares Su Isıtıcıları / Kettle
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Kiwi Bebek Oto Koltuğu fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Kiwi
  Cimri'nin Seçimi
  Kraft Techno Fix Kırmızı Bebek Oto Koltuğu
  Kraft Techno Fix Kırmızı Bebek Oto Koltuğu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Nuna Rebl Caviar Bebek Oto Koltuğu
  Nuna Rebl Caviar Bebek Oto Koltuğu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Bolenn Hug Multi Safe SPS Gri Bebek Oto Koltuğu
  Bolenn Hug Multi Safe SPS Gri Bebek Oto Koltuğu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Britax Römer Advansafix III Flame Red Bebek Oto Koltuğu
  Britax Römer Advansafix III Flame Red Bebek Oto Koltuğu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Kiwi Bebek Oto Koltuğu

  Kiwi bebek araç gereçleri konusunda zengin ürün çeşitliliği sayesinde hemen her ihtiyacınızı rahatlıkla çözebilirsiniz. Kaliteli malzeme tasarımı ve dayanıklı tasarlanan ürünleri sayesinde bebeğiniz için uzun yıllar kullanabileceğiniz araç gereçleri kullanımınıza sunar. Bu sayede günlük yaşamınızın bebeğinizle olan bölümünü rahatlıkla geçirebilir, ergonomik tasarımlar sayesinde bebeğinizin güvenliğini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tüm bu ürün çeşitliliğinden biri olan Kiwi oto koltuğu, çocuklarınızla seyahat esnasında yüksek bir güvenlik ortamı sağlamanıza yardımcı olur. Tüm uzmanlar tarafından önerilen oto koltukları sayesinde bebeğinizin hem rahat hem de güvenli bir seyahate çıkmasını sağlayabilirsiniz. Hem kısa hem de uzun mesafelerde kullanmanız gereken bu oto koltukları, sahip olduğu ayrıntılar ile bebeğinizin sırt, baş ve bacaklarını destekleyerek rahat oturmasını sağlar. Böylece tüm yolculuğunuz boyunca bebeğinizle ilgili hiçbir endişe yaşamadan uzun seyahatlere bile kolaylıkla çıkabilirsiniz. Tüm bu ayrıntılara dikkat ederek kendiniz ve bebeğiniz için en doğru oto koltuğu kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Dikkat edeceğiniz teknik ayrıntılar sayesinde bebeğinizin güvenliğini üst düzeye çıkarabilirsiniz.

  Kiwi Oto Koltuğu Modelleri ve Özellikleri

  Kiwi bebek oto koltuğu modelleri birbirinden farklı modelleri nedeniyle farklı özellikleri de beraberinde getirir. Bu nedenle daha ayrıntılı bir araştırmaya ihtiyacınız olabilir. Bu modellerden biri olan Kiwi London oto koltuğu hem konforu hem de ergonomiyi bir arada sunar. 9 aydan 12 yaşa kadar kullanabileceğiniz bu koltuklar sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yüksek ayarlı kafa koruyucu sayesinde bebeğinizin baş bölgesini kolaylıkla koruyabilirsiniz. Silinebilir deri döşemesi ise kolaylıkla hijyen sağlayabileceğiniz şekilde tasarlanır ve bebeğinizin hijyeni konusunda endişelenmenizi engeller. Entegre çelik gövde güçlendirici ile kullanımı esnasında dayanıklı malzeme yapısı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kiwi Fixie oto koltuğu ise 5 nokta emniyet kemeri sistemi ile güvenli bir kullanım sağlar. Top-Tether adı verilen sabitleme sistemi sayesinde koltuğun kayarak hareket etmesinin önüne geçer. Böylece ani fren durumlarında ortaya çıkabilecek bir hareketi engeller. 10 kademeli yükseklik ayarlı kafa koruyucu sayesinde bebeğinizin oto koltuğunuzu büyüme eşiğine göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kumaşlarında kullandığı climacool teknolojisi sayesinde nefes alabilen, terletmeyen, hava geçirgenliği yüksek ve özel havalandırma sağlayan kumaşı ile kullanıcılarına sunulur. Böylece bebeğinizin oto koltuğu kullanırken hem cilt sağlığına hem de hijyenine dikkat edebilirsiniz. Ayrıca eğimli sırt dayanağı sayesinde bebeğinizi seyahatiniz esnasında rahatlıkla uyutabilirsiniz. Double Sip teknolojisi sayesinde hem kafa hem de gövde için güçlendirilmiş darbe emici barlar sayesinde ani bir darbe sırasında bebeğinizi koruyarak üst düzey bir güvenlik sağlar. Kiwi safe & comfort modeli oto koltuğu ise konforlu yumuşak oturma alanı ile satışa sunulur. Böylece bebeğinizin uzun süreler boyunca rahatlıkla oturarak seyahatiniz sırasında rahat etmesini sağlar. Yıkanabilir kumaş ile istediğiniz hijyeni de kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Ayrıca yumuşak ekstra pedleri ile rahat bir kullanım sağlar. Güvenli sabelt kemer sistemi ise bebeğinizi her an güvenli bir şekilde koruma altına alır. Tüm bu ayrıntıların yanı sıra bu Kiwi araç oto koltuğu isofix sistemi ile üretilmiş olması ise tüm araçlarla kolaylıkla uyum sağlamasını ve güvenlik konusunda üst düzey bir performans sunmasını sağlar.

  Kiwi Oto Koltuğu Fiyatları

  Kiwi oto koltuğu fiyatları birçok teknik detay ile üretilmesi sebebiyle farklı modellerde farklı fiyat seçenekler ile sunulur. Bu nedenle öncelikle bebeğiniz için nasıl bir oto koltuğa ihtiyaç duyduğunuzu tespit ederek daha doğru bir fiyat analizi yapabilirsiniz. Örneğin; isofix özelliği olan bir oto koltuğu daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabilir. Fakat bebeğinizin güvenliği ve oto koltuğunun aracına tam anlamıyla uyum sağlaması konusunda üst düzey bir kullanım sağlaması sayesinde verdiğiniz ücreti tam anlamıyla karşılamasını sağlar. Bunun yanı sıra baş destek ayarlama kademelerine göre fiyat da yükselebilir. 10 kademe ve kademe arasında fiyat farkı bulunur. Çocuğunuzun büyüdüğü süre boyunca uzun yıllar kullanmak isterseniz kademesi yüksek bir oto koltuğu seçmeniz daha doğrudur. Böylece tek seferde yüksek bir fiyat vermiş olsanız bile uzun vadede daha tasarruflu bir alışveriş yapmış olursunuz. Bunların yanı sıra karar vermekte zorlanmanız durumunda cimri.com üzerinde yapacağınız Kiwi bebek oto koltuk araması sayesinde tüm fiyatları bir arada bulabilir, böylece kolaylıkla doğru bir bütçe analizi yapabilirsiniz.

  Kiwi Oto Koltuk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kiwi bebek oto koltuğu hemen herkesin ihtiyacına uygun olarak üretilmesi sayesinde birçok teknik detayı bir arada bulundurur. Bu nedenle istediğiniz oto koltuğunu seçerken birçok özelliğe dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle bebeğinizin güvenliğini üst düzeye çıkaracak olan isofix sistemi sayesinde uzun yıllar boyunca kolaylıkla kullanabileceğiniz bir oto koltuğu seçmeniz önemlidir. Baş desteği de bu konuda önemli bir ayrıntıdır. Yaşları büyüdükçe baş desteği kademenizi artırabilmeniz açısından kademe sayısı önemlidir. Bir diğer özellik ise darbe emici bir sisteme sahip olmasıdır. Böylece arabanın yaptığı ani bir fren veya olası bir kaza esnasında bebeğinizi hem güvende tutar hem de darbelerden korur. Cupholder adı verilen daha ufak teknik ayrıntılar ise kullanım kolaylığı sağlar. Sahip olduğu cep sayesinde bebeğinizin biberonunu, suluğunu kolayca taşımanıza fırsat verir. Tüm bu ayrıntılar konusunda karar verememeniz durumunda cimri.com üzerinden yapacağınız aramalar sırasında kullanıcı yorumlarına göz gezdirebilir, böylece kendiniz ve bebeğiniz için en uygun oto koltuğuna kolayca karar verebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play