Sevi Bebe, Maxi Cosi, Baby Jem, Britax Römer, Ubeybi, Friendly, Easywalker, Brion ve Cybex marka bebek oto koltuğu ve ana kucağı aksesuarlarını en uygun fiyatlarla, cimri.com sitesinde, ana kucağı ve oto koltuğu kategorisi altında yer alan, bebek oto koltuğu ve ana kucağı aksesuarları sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Bebek ana kucağı bel desteği ne işe yarar? Oto koltuklarında kullanılır mı?

Bebekler, ilk aylarında genellikle ana kucağında yatırılırlar. Özellikle arabayla seyahat esnasında oto koltuğu ana kucakları kullanılır ve bebek emniyet kemeri ile bebekler ana kucağına sabitlenir. Böylece ani bir fren ya da hızlı gitme esnasında bebeğin güvenliği sağlanmış olur. Ana kucakları, tasarım itibariyle biraz çukur olarak yapılmıştır. İçindeki bebeğin güvenliği için bu çukur gereklidir, ancak bazen bebeklerin bel desteğine ihtiyaçları olur. Zaten emniyet kemeri ile güvendeyse, çukurluğun bir fonksiyonu kalmamış olacağından, bebeklerin rahat etmesi ve konforu için oto koltuğu ana kucağı bel destekleri kullanılır. Bu ürünleri aynen ortopedik ayakkabı tabanlığı gibi düşünebilirsiniz. Ana kucağının içerisine yerleştirildiğinde, bebeğinizin beli ve sırtı bu desteğe denk gelir ve ana kucağına göre daha ortopedik şekilde rahatlamış olur. Ayrıca bu ürünlerin üzerinde de emniyet kemerleri için tokalar bulunur. Farklı renk alternatifleri ile en ucuz bebek ana kucağı bel desteklerini cimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bildiğiniz gibi bebekler boyunlarını dik konumda tutamazlar ve kucağa alındıklarında baş bölgelerinin alttan tutulması gerekir. Aksi halde bebeğin boynu düşer. Bebek, ana kucağı veya pusette iken, boyun kontrolünün rahat olabilmesi adına dilerseniz, bebek boyun koruyucu yastıklardan alarak bebeğinizin boynunun daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

Bebek oto koltuğu ve ana kucağı aksesuarları nerede bulunur?

Bebek oto koltuğu kafa koruyucu, ana kucağı bel desteği, ana kucağı adaptörü, bebek kafa koruma yastığı, oto koltuğu küçültücü, puset ve araba koltuğu temizleyici sprey, koltuk koruyucu, oto koltuğu tentesi gibi bebek oto koltuğu ve ana kucağı aksesuarlarını en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bebek-oto-koltugu-ve-ana-kucagi-aksesuari