Bebek Makası

Bebek Makası Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Bebek Makası fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Mamaları Fiyatları
 • Bebek Mayosu Fiyatları
 • Bebek Mendil-Islak Mendil Fiyatları
 • Bebek Montu Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Makası Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Makası markası:

  2021 yılı Bebek Makası Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Bebek Makası modeli içerisinde en ucuz Bebek Makası fiyatı 4.45 TL iken, en yüksek Bebek Makası fiyatı 82.86 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Makası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Makası fiyatı ise 22.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Makası Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Makası

  Ebeveynler en çok yeni doğmuş bebeklerinin el ve ayak tırnaklarını nasıl kesecekleri konusunda zorlanır. Yeni doğmuş bebeklerin vücut bakımından en zorlanılan konuların arasında bebeklerin tırnak bakımları yer alır. Çocukların minik ellerindeki daha da küçük olan tırnakları kesmek meşakkatli bir süreç olabilir. Özellikle yeni anne ve baba olan çiftler bunu nasıl yapabileceklerini bilmezler. Bebeklerin tırnakları hem oldukça küçük hem de oldukça hassas bir yapıya sahip olur. Tırnakların dokusu çok yumuşak olduğu için tırnak kesme işleminde bebeğe zarar verme riski de bulunur. Fakat tırnak keserken kullanılacak iyi ve kaliteli bir bebek makası ile bu işlem kolaylaştırılabilir. Bebek makasları bilindik makaslardan farklı bir yapıda üretilir. Bu makaslar oldukça küçük bir formda üretilir. Bu ürünlerin birçok çeşidi bulunur. Bebeğinizin ihtiyacına uygun tırnak makasını almadan önce cimri.com’dan bebek makası çeşitlerini daha yakından inceleyebilir ve alışverişinizi bu inceleme sonrasında daha kolay ve doğru şekilde yapabilirsiniz. 

  Bebek Makası Modelleri ve Özellikleri

  Bebek tırnak makası bebeklerin tırnak bakımını yapabilecek formda üretilir. Küçük daha yaşına girmemiş bebeklerin el ve ayak tırnaklarını kesmek için üretilen bu ürünler oldukça küçük bir formda üretilir. Bu makaslar günlük yaşamda kağıt ve benzeri nesneleri kesmek için kullanılan makaslardan farklı olarak küçük ve cilde zarar vermeyecek maddelerden üretilir. Bebeğinizin kaç aylık olduğu ve tırnak yapısının nasıl olduğu bebek makası seçimlerinizde etkili olur. Özellikle yeni doğmuş bebeklerin tırnak bakımları daha zor ve hassas olduğu için metal ya da benzeri malzemelerden yapılan makaslar yerine ucu daha az keskin ol plastikten yapılan makas modelleri tercih edilebilir. Bebek tırnak makası Chicco markasının ürettiği en kaliteli makas modellerinden biri olarak bilinir. Marka, uzun yıllardır bebek ürünleri üreten bir firma olduğu için bebeğinizin bakımı ve konforu için en kaliteli malzemeden en kullanışlı ürünü üretmeyi hedefler. Ürün yeni doğmuş bebekler ve birkaç aylık bebeklerin tırnak bakımında kullanılabilir. Bu ürünleri almadan önce tek tek modellerin tümüne ve özelliklerine baktıktan sonra ihtiyacınıza ve kullanımınıza uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Makas modelleri birçok farklı materyal kullanılarak üretilir. Özellikle yarı metal ve yarı plastik olarak üretilen ürünler yeni doğanların el ve tırnak bakımında kullanılır. Bu ürünler yeni anne ve baba olan genç çiftlerin tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Bunun dışında tamamı paslanmaz çelikten üretilen bebek makasları da steril ve dayanıklı olmaları ile ön plana çıkar. Fakat tırnak kesmede deneyimli olmayan çiftler bu ürünü daha zor kullanabilir ama tırnak bakımında tecrübeli olan kişiler bebekleri için çelik bebek makaslarını tercih edebilir. Bebek makasları farklı materyallerden üretildikleri gibi birbirinden farklı renk ve modellerde de üretilir. Ürünler kırmızı, turuncu, yeşil, sarı, pembe ve mavi renklerde üretilir. Bebeğinizin cinsiyetine göre bu renklerden birini satın alabilirsiniz. Çocuğunuzun el ve tırnak bakımını yapabileceğiniz bebek makasını almadan önce ürünlerin özelliklerini ve kullanım şekillerini detaylı bir şekilde araştırabilirsiniz. Modellerin tümüne ve özelliklerine cimri.com sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. 

  Bebek Makası Fiyatları

  Bebek tırnak makası fiyatları, ürünün üretildiği materyale, makasın renklerine ve model özelliklerine göre değişir. Ürünler farklı malzemelerden üretildiği için fiyatları da buna göre farklılaşır. Tamamı paslanmaz çelikten üretilen bebek tırnak makasları plastik malzemeden üretilenlere göre daha yüksek fiyatlara satışa sunulur. Malzeme tercihi doğrudan fiyatı etkiler. Fakat malzeme ne kadar dayanıklı olur ise üründe o kadar kullanışlı olur. Bu noktada fiyat performans odaklı ürün seçimleri yapmak daha doğru tercihler yapmanızı sağlar. Materyal dışında fiyatı etkileyen birçok unsur bulunur. Renkte fiyatı etkileyen unsurlar içinde yer alır. Özellikle pembe ve mavi gibi doğrudan bebeğin cinsiyetini belli eden bazı renklerde üretilen ürünler diğer renklerde üretilen ürünlere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Uygun fiyatlı bir ürün tercih etmek isterseniz kırmızı, turuncu, yeşil ve sarı gibi renklerde üretile tırnak ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ürün modelleri ve özellikleri dışında bebek tırnak makası fiyatlarına da cimri.com üzerinden ulaşabilir ve farklı satıcıların sattığı en uygun fiyatlı ürünleri site üzerinden satın alabilirsiniz.

  Bebek Makası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebek tırnak makası satın alırken dikkat etmeniz ve göz önünde bulundurmanız gereken birkaç özellik sayılabilir. Bu özelliklerin en başında bebeğinizin konforu ve bakımı gelir. Alacağınız ürün bebeğinizin el ve ayak tırnak yapısına en uygun olan ürün olması gerekir. Bebeğin canını yakmadan bakımını yapabilmeniz için ise en rahat kullanıma sahip olan ürünü tercih edebilirsiniz. Makasın temizliği de dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Paslanmaz çelikten üretilen makasları kaynar su içerisinde dezenfekte edebilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce kendinize bebek tırnak makası nasıl olmalı diye sorarak alışverişe başlayabilirsiniz. Bu soru ile ürünleri en ince ayrıntısına kadar inceleyeceksiniz. Daha önce bebek sahibi olan yakınlarınızdan da bebek tırnak makası önerileri alabilirsiniz. Bu öneriler ve sizin detaylı incelemeniz sonucunda çocuğunuza uygun ürünü elinizle koymuş gibi bulacaksınız. Tüm bunların dışında alışverişinizi tamamlamadan önce kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünü sizden önce satın alan anne ve babaların deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Bu noktada cimri.com’da yer alan kullanıcı yorumları bölümünü kullanarak kullanıcı yorumlarına ve puanlarına ulaşabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery