Bebek Makası

En Ucuz Bebek Makası Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebek tırnak makası ne işe yarar?

Bebeklerin tırnakları, yetişkinlere göre oldukça hassastır. Yetişkin tırnak makaslarının ağzı, bebeklerin parmaklarına göre çok geniştir ve kesmeye çalışırken tırnağı tam göremeyebilir, yanlışlıkla eti sıkıştırabiliriz. Bu nedenle bebeklerin tırnaklarını keserken yetişkin makaslarıyla kesmek yerine bebek tırnak makaslarıyla kesebilirsiniz. Bu makaslar, normal makas formunda olup, ince uçlu ve küçük şekilde tasarlanmışlardır. Böylece bebeğin tırnaklarını keserken tırnak uçları rahatça görülebilir. Bazı bebek tırnak makaslarının ambalajları içerisinde, makas ucu koruyucular da vardır. Seyahate çıkarken makasın ucuna koruyucuları takarak, rahatlıkla çantanızda taşıyabilirsiniz.

Bebek tırnak makaslarının temizliği nasıl yapılır?

Bu makaslar genellikle paslanmaz malzemeden üretilir, bu nedenle ıslak şekilde temizliği yapılabilir, ancak önemli olan nokta, ıslak şekilde temizlik yapıldıysa mutlaka kurulanarak muhafaza edilmesine dikkat etmektir. Bu makasları kullanmadan önce bir süre kaynar suda bekletmek faydalı olur. Bebek makaslarının temizliği için antibakteriyel jelleri kullanabilir veya antibakteriyel el yıkama jelleri ile yıkayıp kurulayabilir, tam olarak kuruduktan sonra da koruyucu ucunu takıp kaldırabilirsiniz. Bebeklerin tırnaklarını keserken, çok dipten kesmemeye özen göstermek faydalı olur. Bebeklerin tırnaklarını kesmek için en uygun zaman bebeğin uyuduğu zamandır, ancak uykusu derin olmayan bir bebeğiniz varsa ve korkarak uyanabileceğini düşünüyorsanız, uyanıkken de kesebilirsiniz. En ucuz bebek tırnak makaslarını cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Bebek makası, farklı amaçlarla da kullanılabilir mi?

Bebek tırnak makasları, ince uçlu olduklarından dolayı, bebekler büyüdükten sonra farklı amaçlarla da kullanılabilir. Örneğin, yeni aldığınız elbisenizin etiketlerini bu makasla kesebilir, kaşlarınızı aldıktan sonra son düzeltmeleri bu makasla yapabilir, uzun olan yerleri kesebilir ve kaş makası olarak kullanabilirsiniz. Dikiş dikerken, iplikleri kesmek için kullanabilir ve dikiş makası olarak da yararlanabilirsiniz.

Bebek makası fiyatları ne kadardır?

Bebek makasları, set halinde satılabildiği gibi tek olarak da satın alınabilirler. Solingen marka en ucuz bebek makaslarını, cimri.com sitesinde, bebek bakım kategorisi altında yer alan, bebek makası sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, makasları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız bebek makasının satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezer ve en uygun fiyatlı bebek makasını tek tıkla ekranınıza getirir.

https://www.cimri.com/bebek-makasi