Pratik Bebek Köşe Koruyucu

En Ucuz Pratik Bebek Köşe Koruyucu Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Pratik
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

BEBEK KÖŞE KORUYUCU NEDİR?

 

Bebekler, altıncı aylarından sonra yavaş yavaş emeklemeye başlarlar. Daha sonrasında ise bir yaşlarından sonra yürümeyi öğrenmeye başlarlar. Bebekler düşe kalka yürümeye başlarken, eski dönemlerine oranla iyice hareketlenir. Üstelik bebeklerdeki keşfetme arzusu da buna eklenir ise, işler tehlikeli hale gelebilir. Daha yeni yeni dengeyi kurmaya çalışan bebeklerimiz için, öncesinde ev gibi güvenli olan yerler tehlikeli olmaya başlar. Masa kenarları, sehpa kenarları, dolap kenarları başlarını vurup kanata bilecekleri hatta daha tehlikeli kazalara sebebiyet verebilecekleri hale gelir. Bebek sahipleri her ne kadar dikkatli olsalar da bir anlık dalgınlık eseri, gözlerinden sakındıkları bebekleri zarar görebilir, hayatları tehlikeye girebilir. Bu yüzden, bebekler daha emeklemeye yeni başladıkları andan itibaren, bebek sahipleri güvenlik önlemlerini almalı, evlerini bebeklere daha güvenli hale getirmelilerdir. Bebek güvenlik köşe koruyucu, bu alanda anne ve babalara kolaylık sağlar.

Bebek güvenlik köşe koruyucu, bant kadar kolay biçimde, eşyalarınızın köşelerine yapıştırıp önleminizi alabilirsiniz. Bebek köşe kenar koruyucular, tahta, cam veya demir gibi sivri, sert köşelere yerleştirilerek, bebeklere daha güvenli hale getirmektedir. Plastik, silikon gibi yumuşak maddelerden üretilmiş bebek için köşe koruyucular herhangi bir köşeyi yumuşak hale getirip, bebeğinizin zarar görmemesini engelleyecek bir şekilde tasarlanmışlardır.

Bebek güvenlik köşe koruyucuları, son derece kolay bir şekilde paketlerinden çıkarıp, ihtiyaç duyduğunuz her noktada kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için tehlike arz eden yerler için, kendiliğin yapışmalı yüzeylerinin üzerinde koruma bandını çıkartıp yapıştırmanız yeterlidir. Bu kısa süre içinde tamamlayacağınız işlemle, bebeklerinizi olası tehlikelerden korumuş olursunuz.

Ayrıca, cimri.com’dan uygun fiyata temin edeceğiniz Kraft marka köşeli kilit ise, dolap kapaklarına monte edebilir, bebeğinizin minik parmaklarını dolap kapısına sıkıştırmasına engel olabilirsiniz. Bunun yanında dolap kapaklarını açmasına engel olarak, dolapların içerisindeki sağlığı için tehdit olan, deterjan, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelere ulaşmasını engelleyerek, bebeklerinizi zehirlenmekten koruyabilirsiniz.

Miny Baby, Dreanbaby, Sevi Bebe,Chicco, Baby Jem, Litaf, Elybaby gibi bebek bakım ve koruma ürünleri üreten sektörün önde markalarına ulaşabileceğiniz cimri.com, kaliteyi en uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyor. Farklı bebek güvenlik köşe koruyucu modelleri arasından, evinize, mobilyalarınıza veya kişisel zevkinize en uygun ürünleri seçebilir, güvenle kullanabilirsiniz.