Bebekler için tasarlanan birden fazla süs eşyası vardır. Süs eşyalarından en çok kullanılanı kapılara asılan kapı süsüdür. Handan, Atadan, İstanbul Bebek markalarının bebek kapı süsü modelleri ilginizi çekebilir. Bu tasarımlara Cimri.comdan bakabilirsiniz.

BEBEK KAPI SÜSÜ NEDİR?

Günümüzde çok fazla moda haline gelen bebek odası süsleme, büyük bir piyasa haline gelmiştir. Çok fazla ürün ortaya çıkmıştır. Artık bir çok anne bebek doğmadan önce hazırlıklara başlar hale gelmiştir. Süs malzemeleri çok önemli bir durum oluşturmaya başlamıştır. Bebek kapı süsü de bunlardan biridir. Doğum sonrasında hastane kapısına, bebek odasının kapısına asılır. Bebeğin cinsiyetine göre renk ve modelleri değişir. Genel olarak tül, keçe, renkli kumaş gibi malzemelerden üretilir. Şekil olarak yuvarlak olanları da vardır. Dikdörtgen olanlarda vardır. Cimri.com da satışa sunulan ürünler baykuş, tavşan, bulut, yastık gibi şekillerde tasarlanmıştır. Tasarlanan ürünlerin süslemesi boncuk, kurdele, çiçek gibi ürünlerle yapılır. Kapı süsünün amacı o odanın bebeğe ait olduğunu bildirmektir. Bu amaçtan kaynaklı olarak kapı süsü modellerinin üzerinde bebeğin ismi yazılır. Bazı modeller kısa iken bazıları da kapının ucuna kadar uzayabilir. Bunun yanında bu kategoride boyanabilir ahşap kalıplar da vardır. Bu ürünleri de kendi istediğiniz renge boyayıp kullanabilirsiniz. Bebek kapı süsü fiyatları her bütçeye uygun şekilde oluşturulmuştur. Daha uygun modeller için boyanabilir ahşap kapı süslerini tercih edebilirsiniz. Doğum yapmanız yakınsa ve dışarıya çıkamıyorsanız istediğiniz tarzda bebek kapı süsü modellerini Cimri.com sitesi sayesinde kapınıza getirtebilirsiniz.

BEBEK KAPI SÜSÜ NASIL TAKILIR?

Kapı süsü olarak geçen bu ürün kapıların dış kısmın takılır. Modellerin farklılıklarına göre asılma yeri olan ürünler vardır. Bu ürünler kolay bir şekilde takılabilir. Bazı modellerde de yapıştırma kullanılır. Kapıya yapıştırırken kapının zeminin temiz olması önemlidir. Aksi takdirde yapışmama durumu vardır. Bebek kapı süsünün yıkanması konusuna gelirsek, elle yapılan ürünler olduğu için çamaşır makinesinde yıkanmamalıdır. Çok kirlenmesi durumunda ılık bir bezle hafif hareketler şeklinde temizlenebilir. Diğer türlü temizlenmesi üzerindeki taşları, keçeleri, çiçekleri dökebilir.