Ebeveynler için en önemli konu, bebeklerinin güvenliğidir. Günümüz teknolojisi ile üretilen bebek kamera sistemleri, ailelerin bebeklerinden ayrı geçirdikleri zamanda onun güvenliğinden emin olmalarını sağlar. Eğer yeni bir bebek kamerası satın almak istiyorsanız, Cimri.com’da çok sayıda markayı ve modeli sizin için bir araya getiriyoruz. Siz de Weewell, Motorola, Grundig, Chicco gibi markaların en ucuz bebek kamerası modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Bebek Kamerası Ne İşe Yarar?

Bebek kamerasının en önemli işlevi, bebeklerinden ayrı zaman geçirmek zorunda kalan ailelerin, her an bebeklerinin güvende ve iyi olduğundan emin olmalarını sağlamaktır. Bu ürün, özellikle de çalışan anne babalar için idealdir. Çalışan anne babalar, doğum izni süresi sona erdikten sonra işlerine dönerler ve çocuklarını bir bakıcıya emanet etmek durumunda kalırlar. Eğer bebeğe bakabilecek bir akraba yoksa, bakıcıya emanet ettikleri zaman çocuklarının iyi olduğundan daha da emin olmak isterler. Bebek kamerası sayesinde ebeveynler istedikleri her an bebeğin nasıl olduğunu izleyebilir ve böylece işlerine gönül rahatlığı ile devam edebilirler.

Günümüzün gelişen teknolojileri, bebek kamerası modellerinin daha fonksiyonel olarak kullanılabilmesini sağlar. Örneğin bebek kamerasından gelen görüntü, destekleyen akıllı telefon modellerinin ekranına aktarılabilir ve böylece aileler mobil haldeyken de bebeklerinin ne yaptığını görebilirler.

Bebek kamerasının, iki taraflı izleme olanağı sunan modelleri de mevcuttur. Yani, bu modeller ile bebeğin de eş zamanlı olarak ailesini izleme şansı olur. Özellikle bebeklerinden ayrı bir gece geçirmek zorunda olan aileler için bu model de son derece kullanışlıdır. Böylelikle bebeklerine iyi geceler diyebilir, onun yakınında olduklarını hissettirebilirler.

Bebek Kamerası Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Bebek kamerası fiyatları ürünün markasına, modeline ve sunduğu hizmetlere göre değişiklik gösterir. Cimri.com’da sizin için bir araya getirdiğimiz bebek kameralarının fiyatları 161 TL ile 1003 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte Cimri size ihtiyaç duyduğunuz modeli en uygun fiyatlarla satın alabilme olanağı sunar.

Ürün karşılaştırma özelliğini kullanarak ihtiyacınız olan bebek kamerası modelini seçebilir ve sonra beğendiğiniz ürüne fiyat alarmı kurarak, ürünün fiyatının düştüğünden haberdar olabilirsiniz.