Safety 1st Bebek Güvenlik Seti

En Ucuz Safety 1st Bebek Güvenlik Seti Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Safety 1st
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebeklerin en meraklı oldukları dönem, yürümeye yeni başladıkları dönemdir. Bu süre içinde bebekler, kapalı dolapların arkasında neler olduğunu öğrenmek ister ve içerisinde bebek için tehlikeli eşyalar olabilecek dolapları açmaya çalışabilir. Klozet kapaklarını kaldırmak, kabloları dişlemek, prizlere parmaklarıyla dokunmaya çalışmak, fırınları açmak, buzdolaplarını açıp, içinden ağır tabakları almaya çalışmak, merdivenlerden çıkmaya çalışmak, pencerelerden aşağıya sarkmak gibi davranışlarda bulunabilirler. Bebekleri sürekli olarak göz hapsinde tutmak oldukça yorucu ve zor bir iştir. Bu nedenle anne ve babaların, bebeklerinin ev içindeki güvenliğini sağlayabilmek adına bebek güvenlik setleri üretilmiştir. En ucuz Sevi Bebe güvenlik setini cimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Cimri.com, satın almayı düşündüğünüz bebek güvenlik ürünlerinin satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en uygun fiyatlı bebek güvenliği ürünlerini bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.

Bebek güvenlik ürünleri seti içeriğinde neler vardır?

Bu ürünlerin içeriği pakete göre değişkenlik göstermektedir. Bazı paketlerin içeriğinde, birden fazla çok amaçlı kilit ve priz emniyeti, gece lambası, köşe koruyucular, fırın kilitleri, parmak koruyucular gibi ürünler bulunur. Prizlerinizi emniyet altına alarak, bebeklerinizi elektrikten uzak tutabilir, parmak koruyucuları kullanarak, bebeklerin parmaklarının kapılara sıkışmasını engelleyebilir, fırınları kilitleyerek, kapakları açmalarını engelleyebilirsiniz. Güvenlik setleri ile bebeğinizin ev içindeki güvenliği ve kendinize ayırdığınız zamanı artırabilirsiniz. Bu ürünler, ebeveynler için de oldukça konforludur. Bebeğiniz pencerenin önündeyse ve pencereniz kilitliyse, nasıl olsa camı açamayacağını bildiğinizden dolayı içiniz rahat eder ve güvenle o an yapmakta olduğunuz işe konsantre olabilirsiniz. Güvenlik setlerinin paket içeriğinde hangi ürünlerin bulunduğu, ambalajlarında ve ürün açıklamalarında belirtilmektedir. En ucuz bebek güvenlik setlerini, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri inceleyerek fiyat ve paket içeriklerini karşılaştırabilirsiniz.

Bebek ev güvenlik seti fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, markasına ve paket içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Sevi Bebe, Baby Jem, Elybaby, Dreambaby ve Chicoo marka bebek ev güvenlik setlerini, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde, bebek güvenlik kategorisi altında yer alan, bebek güvenlik seti sekmesine tıklayarak bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bebek-guvenlik-seti