Wonder Kids, Bebepan, Chicco, Bibay ve Adidas bebek eşofman takımlarını en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, eşofman takım modellerini inceleyebilirsiniz.

Günümüzde, teknoloji ve buna paralel olarak makineleşmenin giderek gelişmesi sonucu, endüstride de büyük ilerlemeler meydana gelmiştir. Hazır giyim sektörü, her sezon yüzlerce çeşitte farklı ürün modelini üretebilmektedir. Bunun yanında çocuk ve bebek hazır giyim sektöründe de ilerlemeler olmuştur. En az yetişkinlerin giysi ve aksesuarları kadar farklı çeşitte çocuk ve bebek giysileri de üretilmektedir. Yazlık, baharlık ve kışlık çocuk giysileri, çocukların sevebileceği tarz ve desenlerle tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Çocuk elbiseleri, çocuk taytları, çocuk ayakkabıları, çocuk atkı ve bereleri, çocuk kabanları gibi birçok farklı çeşitte çocuk giysisi vardır. Rahatlığı ve konforu açısından en çok giydirilen ürünlerden biri de bebekler için üretilen eşofmanlardır. Beli lastikli veya hem lastikli hem bağcıklı şekilde üretilen eşofmanların yazlık ve kışlık olmak üzere pek çok çeşidi vardır.

Bebekler için eşofman takımı modelleri nasıldır?

Bebek eşofman altı ve bebek eşofman üstü şeklinde satılan bebek eşofman takımları, alt üst farklı desende olabileceği gibi aynı desende olan modeller de vardır. Örneğin bazı eşofman takımlarının üstü düz renk, altı ise renkli desenli şeklindedir. Böylece eşofman altının üzerine farklı renkte üstler de seçilebilir. Bebeklerin üst giysileri çabuk kirlendiğinden sıklıkla değiştirilebilir. Böylece takım bozulmamış olur. Eşofman altlarının paçaları, bazı takımlarda lastikli bazı takımlarda ise düz kesimdir. Lastikli takımlar, bebeğin bacaklarının açılıp üşümesini engeller. Düz paçalı olan takımlar ise daha çok bahar ve yaz aylarında giydirilir. Ayrıca kapşonsuz ve kapşonlu eşofman üstleri de vardır. Kapşonlu eşofmanlar, soğuk ve yağışlı havalarda daha çok kullanılır. En ucuz bebek eşofman takımlarını cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Bebek eşofman takımı fiyatları ne kadardır?

Bebekler için üretilen eşofman takımlarının fiyatları, eşofmanın markasına, kumaşının cinsine ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz eşofman takımlarını, cimri.com sitesinde, bebek giyim-tekstil kategorisi altında yer alan, bebek eşofman sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, eşofmanları listeleyerek kolayca karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bebek-esofman