Skechers Bebek Botu

En Ucuz Skechers Bebek Botu Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

BEBEK BOTU NASIL SATIN ALINIR?

Bebek botları, bebekler için özel olarak üretilir. Yağmurlu, karlı havalarda hepimizin giymek zorunda olduğu botların çocuklar ve bebekler için üretilenleri, bebek botu seçeneği ile en uygun fiyatlarda cimri.com’da sizleri bekliyor. Yağmurlu veya karlı havalarda, toprak içeren zeminler çamurlu hale gelir. Çamurlu yollar, ekstra kayganlığa sahip olduğu için çocuklarınız yürümekte zorlanırlar. Düşüp kendilerine zarar verebilir. Her hangi bir sakatlığa maruz kalıp, daha o küçücük yaşta doktor, hastane kapılarında sizinle birlikte aşındırabilir. Bu yüzden, özellikle kış aylarında tabanları kaygan zeminde daha rahat tutunan botları kullanmayı tercih etmeliyiz. Bebek botu taban yapımı, daha girintili olup, kaygan zeminde sürtünme kuvvetini arttırıcı şekilde olduğundan, herhangi bir kaymayı engelleyeceğinden bebekleriniz ve çocuklarınız dışarıda daha rahat ve güvenli şekilde yürüyeceklerdir. Ayrıca bebek botlarımız son derece rahat olduğundan, çocuklarınız ayaklarına uyumlu bebek botları ile rahat edeceklerdir. Bunun yanında bebek botlarımız su geçirmez olduğundan, ıslak zeminlerde çocuklarımızın ayağına su kaçmayacak, ayakları üşümeyecektir.

Bebek botları adidas cırt cırtlı modeli, çocukların kendi başlarına giyebilecekleri kadar kolay; aynı zamanda spor ayakkabı rahatlığına sahiptir. Yumuşak bir kumaştan yapılmış bebek botları, su geçirmez olmasının yanı sıra, içerisindeki özel madde sayesinde bebeklerinizin ve çocuklarınız ayaklarını sıcacık tutar. Kidorable bebek botu modelleri plastikten yapılmış olup, yağmur botu şeklinde tasarlanmıştır. İdil Babykız bebek botu ise, adeta moda dergilerinden çıkmış bir şıklığa sahip olur, minik  bedenlere ayrı bir hava katacaktır.

Bazı bebek botlarımızın ağız kısımları büzgülüdür. Bu da bebek botlarımızın ağız kısmından su geçirmesini engellemektedir. Kurbağa, korsan, itfaiyeci gibi erkek çocuklarının hoşuna gidebilecek eğlenceli modellerimiz cimri.com ’da mevcuttur. Ayrıca kedi, kelebek, balerin, denizkızı, peri gibi bebek botu modelleri, kız çocuklarının şıklıklarını tamamlayacaktır. Kurbağa, uğur böceği gibi modeller unisextir. Hem kız hem erkek çocuklarımızın severek kullanacağı, masal ve hikaye kahramanları gibi hissedecekleri bebek botlarını bütün kış boyunca ayağından çıkarmak istemeyeceklerdir.

Sanal mağazalarda genelde daha ucuza bulabileceğiniz bebek botlarını, geniş ürün yelpazesi ve fiyat aralığı ile cimri.com ’dan temin edebilirsiniz.