track source
  • Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Bebek Bezi ürünü için mağazaların en uygun fiyat aralığını Cimri.com'da inceleyebilirsiniz. Prima Bebek Bezi fiyatları ücretsiz kargo ve BKM Express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. En ucuz Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Bebek Bezi Fiyatları Cimri'de!
  • Anne, Bebek
  • Bebek Bezi-Alt Açma
  • Bebek Bezi
  • Prima Bebek Bezi

Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi

  • Prima Premium Care bebek bezinde bulunan hava kanalları sayesinde altı artık daha kuru kalarak bebeğinize bezsiz dolaşıyormuş hissi sunar.
  • Pişik yapmaz ve tahriş oluşumunu önler.
  • Sağlık standartlarına uygun üretilmiştir ve bebeğinizin sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.
daha fazla göster
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Yorumlar

Çok İyi
20 Kişi
İyi
3 Kişi
Vasat
1 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
1 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
12.12.2018 10:08Prima gerçekten boşuna Türkiye nin en iyi bebek bezi markası değil adamların üretimi çok kaliteli gerçekten bizim ufaklık çok hareketli tabiri caizse yerinde durmamasına rağmen Prima sayesinde en ufak bir sızıntı yaşamıyoruz ve kızarıklık tahriş gibi konuşarda en ufak bir sıkıntımız olmuyor ufaklık da başka bez kullandığımızda direk rahatsız oluyor alışmış rahatlığa çünkü prima ile.
05.12.2018 19:45Bu serıdekı bebek bezı kullananlar bılır hareketlerı artan cocukların sızdırma problemlerı de halıyle daha da artmıs oluyor. ama prıma ıle bu sorun da ortadan kalmıs oldu bızım ıcın. pişik gibi sıkıntılarımız da kalmadı. cok memnunuz.
23.05.2018 13:06fiyat yüzünden değilde insan yinede diğer markalarıda merak edip denemek istiyor. açıkçası bizde öyle yaptık ama gördükki böyle maceralara hiç gerek yokmuş. bazı markaların bezlerini paketi bitirmeden ihtiyacı olan ve kullanmak isteyen bebek annelerine verdik. prima markası gerçekten bebekler için en iyisiymiş bunu deneme yanılma yöntemiyle örenmiş olduk. fiyatı diğer markalara göre birazdaha yüksek ancak kaliteside ona göre yapılmış diyebilirim. asla sızıntı ve pişik yapmıyor. bütün sıvıyı emiyor bu yüzden pişik derdimiz hiç olmuyor. çok sık bez değiştirmesem bile kenarlardan taşma yapmıyor. birde bu paketin fiyatı bana çok uygun geldi. iki paket alıp stokladım.
22.05.2018 10:07Bizim sıpaya bez yetiştiremediğimiz bu dönemde sanıyorum ramazan indirimi olsa gerek çok iyi oldu. Doğumdan beri kaç farklı marka kullandık bilmiyorum çok ucuz olduğu için tercih ettiğimiz markalar da oldu ama ilerleyen aylarda katı gıda ile beslenmeye başladıktan sonra sızdırmazlık ve koku önleyicilik daha ön plana çıktı. Prima bu yönüyle bizi memnun bıraktı, daha önce kullandıklarımda bebek altına yaptığı zaman deyim yerindeyse ölümcül bir koku sarıyordu etrafı kendisi de çok rahatsız oluyordu huysuzlukla başlayan, ortalığı inletecek şekilde ağlamayla devam eden bir süreç yaşıyorduk. Rahat bebek bezi, sızdırma ve sıvı emme özellikleri iyi, yine hava alan yapısı ile kullanışlı. Ek olarak huysuzluk yaptığında altı mı dolu diye kontrol ettiğimiz sıvı göstergesinin olması da başarılı.
20.05.2018 18:20birim adet olarak mantıklı ancak biraz daha düşük olabilirdi ki etrafta 50 kuruş birim fiyatlı bir sürü paket setler mevcut. Rekabet etmek önemli olur. Ben kaliteli diye aldım primaya güveniyorum. Açıkcası 136 adet ne kadar yeter bilmiyorum ama yeni doğan bebekler gerçekten sindirim sistemlerini iyi kullanıyor 2 ay gitse teşekkür edeceğim. yüzeyi çok yumuşak. üç emici kanala sahip. bu kanallar dolduğunda artık almak gerekiyor sızdırmıyor hiç bi şekilde. ıslaklık göstergesi kısmını çok beğendim sanki dijitalleşmiş gibi bir bez. o akdar fazla yorum almış ki insan ister istemez tercih edesi geliyor yorum adedinden ötürü. çocuğunuz rahat edecektir benimki çok mutlu ve huzurlu. geceleri daha iyi uyuyor.
20.05.2018 14:38Prima her zaman en kaliteli.Diğer markaları da denedim ve en memnun kaldığım prima oldu.Fiyat açısından zorlayıcı olsa da bebeklerimin sağlıkları için bu bezi tercih ediyorum.Pişiğe neden olmuyor,kuru tutuyor ve geçirmiyor.Çocuklarım huzurla uyuyor sayesinde.
19.05.2018 20:44Şöyle bir gerçeklik var ki günümüz bebek bezlerinden en iyisi bana göre prima .Ve bu oluşturdukları 136lı paketin fiyatının bu kadar uygun olmasi da beni şaşırttı ve ürünü almam içinde beni çekti.Üründen gayet memnunuz ve bebeğim doğduğu zamandan beri bu markayı kullanınca başka markayada hali ile yönelemiyorsunuz.Zaten farklı bir markaya yönelmek isteyen de yok gayet iyi bir bez.
19.05.2018 13:21bebeklerin hassas cilt yapılarına büyük ölçüde fayda sağlayan bir bez markası olduğunu söyleyebilirim, kuruluk teknolojisi sayesinde bebeğin sürekli olarak altının kuru kalmasını ve huzurlu bir şekilde saatler geçirmesini sağlıyor, hava alan teknolojisi ile ıslaklık göstergesinin olması ile de bezin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini gösteriyor, sıvıyı bebekten uzak tutmak için tasarlanmasında büyük bir titzlik ile üretimini gerçekleştirmişler
18.05.2018 17:16Yumuşacık dokusuyla bebeğimde hiç bir kızarıklık yapmayan ve sıkmayan tek bebek bezi diyebilirim ben çok memnun kaldım.
17.05.2018 13:43diğer bez markalarına göre bu kadar büyük paket gayet uygun fiyatlı olduğu için aldım. çünkü bez ihtiyacı uzunca bir süre devam ediyor maalesef. pişik yapar diye biraz korktum ama şu an bebeyim rahat görünüyor. bez markasını değiştirdikten sonra sorun yaşamadık. teslimat da hızlıydıç sipariş verdikten sonraki gün geldi. adet fiyat dengesi çok iyi bence 70 kuruş bir tanesi için iyi bir fiyat diğer markalarda daha fazlasını görmüştüm. sızdırmıyor ve bebeği hiç bir şekilde rahatsız etmiyor. 3 adet emici kanalı ile birlikte ıslaklık göstergesi en hoşuma giden tarafları oldu benim için. açıkcası prima diğer markalara göre açık ara önde ve en çok tercih edilen bez olması da sürekli almamı sağlayacak...
Daha Fazlasını Gör

İnceleme

15.08.2018Yazan:Editor Admin

Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Bebek Bezi İncelemesi

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Bebek Bezi teknik detayları, tasarımı ve öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Bebek Bezi İncelemesi

 

Cimri'nin Seçimi
Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
track source