Komili Bebe Bebek Bezi

Komili Bebe Bebek Bezi Fiyatları

41 Ürün gösteriliyor.
Toplam Adet
Çoklu Paket
Kilo Ağırlığı
Paket Sayısı

Komili Bebe Bebek Bezi

Komili Bebe Bebek Bezi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Komili Bebe Bebek Bezi ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Komili Bebe Bebek Bezi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Komili Bebe Bebek Bezi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bonacure Şampuan ve Saç Kremi
 • Magazabu Cep Telefonu Kılıfı
 • Hugo Boss Erkek Parfümleri
 • Milk Shake Şampuan ve Saç Kremi
 • Vitour Lastikler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Komili Bebe Bebek Bezi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Komili Bebe
  Cimri'nin Seçimi
  Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
  Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi

  Komili Bebe Bebek Bezi

  Bebekler dünyaya geldiğinde pek çok ihtiyaçları olur. Bu ihtiyaçlardan en önemlisi ise temel hayati ihtiyaçlarını karşılaması için gerekli olan bebek bezleridir. Anne ve babalar bebekleri için her şeyin en iyi ve en sağlıklısını tercih etmek ister. Bu yüzden de bebek bezi satın almak oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Hangi markaya güvenebileceği konusunda sıkıntı yaşayan anne ve babalar büyük strese girebilir. Piyasada pek çok farklı markanın birçok farklı özelliğe sahip bebek bezi bulunur. Bu kadar çeşit bulunması da ailenin kararsız kalmasında etkili olur. Piyasadaki en iyi bebek bezi markalarından bir tanesi de Komili Bebe bebek bezidir. Komili Bebe markası başta sadece zeytinyağı ile tanınsa da marka kendini diğer ürünler için de oldukça geliştirmiş daha farklı ürünler üretmeye başlamıştır. Komili Bebe markasına ait; tuvalet kağıdı, ıslak mendil, zeytinyağı ve sabun gibi ürünler bulabilirsiniz. Komili Bebe markası 1878 yılında Midilli adasında kurulmuştur. Komili Bebe her zaman kaliteli ve doğal ürünler üreten bir firmadır. Markaya ait ürünlere şans verebilirsiniz. Komili Bebe markası sizin için en iyi ürünleri üretir.

  Komili Bebe Bebek Bezi Çeşitleri

  Komili Bebe bebek bezi çeşitleri bebeğiniz için en iyi seçimlerden olur. Bebeğinizin cilt sağlığı için en kaliteli malzemelerden üretilen Komili Bebe bebek bezleri vazgeçilmeziniz olabilir. Bebeklerin hassas ciltleri bulunması sebebi ile bebeğiniz için tercih edebileceğiniz en iyi bebek bezini satın almanız gerekir. Sentetik ve tahriş edebilecek ürünlerden kaçınmalısınız. Bebek cildine oldukça duyarlı Komili Bebe bebek bezi çeşitlerinden bir tanesini seçebilir ve bebeğinizin sağlığı için harekete geçebilirsiniz. Doğumundan itibaren 2-3 sene bebek bezi kullanılacağı düşünülürse bebeğin cilt sağlığı için bu seneler çok önemlidir. Komili Bebe bebek bezi çeşitleri arasından Komili bebek bezi yenidoğan seçeneği yenidoğan bebekler için uygun olarak tasarlanmıştır. Komili Bebe yenidoğan bebek bezi %100 doğal zeytinyağlı krem içermesi sebebi ile bebeğinizde pişik gibi durumların meydana gelme olasılığını en aza indirir. Bebeğin cildine temas eden pamuktan oluşan iç yüzeyi ise tam olarak bebeğinizin cildine uygun şartlar altında üretilir. Aynı zamanda yenidoğan bebek bezlerinde göbek bağı oyuntusunun bulunması da bebek için rahatlık sağlayan detaylar arasında yer alır. Komili Bebe bebek bezi 2 numara ise 3 – 6 kilo arasındaki bebekler için tercih edilebilir. Yenidoğan bebek bezi ile hemen hemen aynı özellikler gösteren Komili Bebe 2 numaralı bebek bezleri bebeğiniz büyürken en sağlıklı seçenekleri bebeğiniz büyürken en büyük destekçiniz olur. Kremli iç yüzey ve esnek bantları sayesinde bebeğin cildine ekstra bir baskı yapmaz. Bu sayede bebek bezin içerisinde oldukça rahat olur. Özel emici bölge ile sızdırmalara karşı güven vaat eder. Komili Bebe bebek bezi 3 numara seçeneği ise 4 - 9 kilo arasındaki bebekler için tercih edilebilir. Bebek bezi satın alırken paket içerisinde kaç adet bebek bezi bulunduğu da kesinlikle dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır. Bu durum bir paketin yaklaşık ne kadar sürede biteceği hakkında fikir edinmenizi sağlar. Bir bebek yaklaşık olarak günde 6 – 8 adet bebek bezine ihtiyaç duyar. Bu sebeple büyük boyutlardaki çoklu paketleri tercih etmek çok daha iyi olabilir.

  Komili Bebe Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Komili Bebe bebek bezi satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Bu özellikler bebeğinizin çok daha rahat etmesi için önemli olduğu kadar cilt sağlığı için de oldukça önemlidir. Anne ve babalar bebekleri için her zaman en iyisini tercih etmek ister bu yüzden Komili Bebe bebek bezleri onlar için en iyi seçenekler arasında yer alır. Bebek bezi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik bebeğin bedenine ve kilosuna uygun bebek bezi satın almaktır. Daha büyük bir bebek için Komili Bebe bebek bezi 4 numara bedenine sahip bebek bezini tercih etmek bebeğin vücudunda kızarmalara sebep olabilir. Gereğinden büyük bir bedende bebek bezi almak ise sızıntılara sebep olabilir. Bu sebeple bebeğiniz için en uygun bedeni tutturmanız gerekir. Gereğinden fazla bebek bezi depolamak bebeğin büyümesi sebebiyle israfa sebep olabilir. Bebekler çok hızlı büyüyebilir bu yüzden yeteri kadar satın almak en mantıklısı olur. Eğer bebeğiniz çok fazla huzursuz oluyorsa bebek bezi onu rahatsız etmiş olabilir. Bebek bezini değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

  Komili Bebe Bebek Bezi Fiyatları

  Komili Bebe bebek bezi fiyatları piyasadaki diğer marka ve çeşitler ile kıyaslandığında doğru şartlar altında üretilmesi ve bebeğiniz için en iyi seçeneklerden bir tanesi olması sebebi ile oldukça uygun fiyatlıdır. Komili Bebe bebek bezi fiyatları pek çok farklı duruma göre değişiklik gösterebilir. Komili Bebe bebek bezi fiyatlarına etki eden en önemli özellik çoklu paketlerdeki bebek bezi sayısıdır. Bebek bezlerinin sayısı arttıkça doğal olarak fiyat da artar. Bu bazı durumlara göre çok daha karlı olabilir. Bütçenizi de göz önünde bulundurarak satın alacağınız bebek bezini seçmeniz en mantıklı seçimi yapmanıza yardımcı olur. Bebek bezi fiyatlarında değişikliğe sebep olan bir diğer durum ise bebek bezi bedenleridir. Bebek bezi bedenleri büyüdükçe kullanılan malzeme de arttığından fiyat artış gösterebilir. Sayfamızı ziyaret ederek ürünlere göz atabilir ve filtreleri kullanarak ihtiyacınız olan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play