• Bebek bakım çantaları, bebek kategorisinin olmazsa olmaz ürünlerinden biridir. Bebeklerin bakımı için her zaman bir bebek bakım çantasına ihtiyaç vardır ve içinde de mutlaka olmazsa olmaz diyebileceğiniz malzemelerin bulunması gerekmektedir. Siz de omuzdan askılı ya da sırt çantası gibi seçeneklerin bulunduğu, Pierre Cardin, Lullaby, Lassig, Nuovo, Kraft gibi markaların, yüzlerce bebek bakım çantalarının içerisinden, ihtiyaçlarınıza en uygun ve en ucuz modellerine kolayca Cimri’den ulaşabilirsiniz.

  • Bebek Bakım Çantası Nasıl Seçilmelidir?

    Bebeklerin bakımı için her zaman bir bebek bakım çantasına ihtiyaç duyulması, seçimini yaparken de oldukça önemli noktaları beraberinde getirir. Seçeceğiniz bebek bakım çantasının öncelikle hafif ve yıkanabilir bir malzemeden olması oldukça önemlidir. İçine atabileceğiniz kirli kıyafetlerin ya da diğer eşyaların oluşturduğu kirlerin temizlenmesi, bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir. Aynı zamanda bebek bakım çantasının tutulacak saplarının da taşımaya elverişli ve sağlam olması gerekmektedir. Bu durum da taşıyacağınız ağırlığın size yaratabileceği olumsuzlukların giderilmesinde ve bebeğinizin eşyalarını sağlam bir şekilde taşımanıza yarayacaktır. Bebek bakım çantalarının çok cepli olması da size avantaj sağlayacaktır. Hem aradığınız eşyaları kolayca bulmanızı hem de eşyaların birbirine karışmasını engelleyecek bu durum da oldukça önem arz etmektedir.

  • Bebek Bakım Çantası Nasıl Hazırlanır?

    Bebeğinizle birlikte dışarı çıkarken önceden hazırlıklı ve her zaman temkinli olmakta fayda vardır. Bebek bakım çantalarında da olmazsa olmaz diyebileceğiniz malzemeler mutlaka bulunmalıdır. Bebek bakım çantasını hazırlarken ihtiyacınız olan en önemli ürün bebek bezidir. Dışarıda olacağınız her iki saat için bir tane almanız ve ekstradan alacağınız birkaç bebek bezi mutlaka her bebek için gerekli olacaktır. Bebek bezi ile birlikte sıralayabileceğiniz diğer ürünler ise; ıslak mendil, krem ve bez değiştirme örtüsüdür. Bebek bakım çantasında bulunduracağınız örtünün bebeğiniz için küçük olmadığına emin olmalı ama aynı zamanda da yeterli büyüklükte olduğuna emin olduktan sonra, rulo yaparak hem yerden kazanabilir hem de bebek bakım çantanızın daha az dağılmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıyorsanız, emzik ve biberon ile mamanın da bebek bakım çantasına koyulmasının unutulmaması gerekmektedir. Yedek kıyafet ve yine bebeğinizin dikkatini çekebilecek birkaç oyuncağı da bebek bakım çantanızda bulundurmak önemli olacaktır.Siz de şimdi, kendi ihtiyaçlarınıza ve bebeğinizin ihtiyaçlarına göre, en uygun bebek bakım çantası modellerine kolayca ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçeneklerine göz atabilirsiniz.