BEBEK ARABASI-PUSET YAĞMURLUĞU ALINIRKEN NELERE DİKKAT EDİLİR?

Bebek sahibi olmayı bekleyen çiftler, hayatlarının bu yeni dönemine eksiksiz girmek istediklerinden, daha bebek doğmadan bebek alışverişlerinin tam olmasını isterler. Bu yüzden bebekleri dünyaya gelmeden birçok materyalleri satın alırlar. Bebek arabası, bebek battaniyesi, bebek beşiği, emzirme yastığı, bebek kıyafetleri, bebek banyosu, bebek vücudu bakım ürünleri, bebek bezi, biberon vs. şeklinde upuzun bir liste ile cebelleşen bebek sahibi olmayı bekleyen çiftler; bazen bebek arabası - puset yağmurluğu gibi detay olarak görünen ama bebek için önemli olan şeyleri unutulabilir.

Bebek arabası/puset yağmurluğu neden önemlidir?

Özellikle şehir içindeki yoğun yaşam, hava kirliği ve genelde son dönemlerde neredeyse her şehirde olan kentsel dönüşüm projeleri ile çevrede oluşan, kir / toz vs. gibi istenmeyen zararlı materyallerden ya da özellikle soğuk aylarda etrafta dolaşan salgın hastalıkların mikroplarından minik bebekleri korumayı sağlayan bebek arabası -puset yağmurluğu aslında oldukça önemlidir. Soğuk/karlı kış günleri ve yağmurlu havalar artık sorun olmaktan çıkacağı gibi, bebeğiniz rüzgârdan da koruncak, dolayısıyla herhangi bir hastalığa yakalanma riski azalacaktır.

Bebek arabanızın da ya da pusetinizin yağmurluğu yok ise, bir şekilde zarar gördüyse, eskidiyse ya da hâlihazırdaki yağmurluğunuzu değiştirmek istiyorsanız, cimri.com en kullanışlı bebek arabası-puset yağmurluk alışverişini en uygun fiyata yapabilmeniz için yanınızda.

Bebek arabası/puset yağmurluk çeşitleri nelerdir?

Bebek arabası için daha büyük modeller kullanılırken, pusetinizin boyutları bebek arabasından küçük ve ergonomik olarak daha farklı olduğundan, daha küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Bebek arabası-puset yağmurluk lastikli modelleri pratiklik ve sızdırmazlık açısından kolaylık sağlarken genelde boyutlarından ötürü genelde pusetlerde daha çok tercih edilir. Bebek arabasında ise, tüm arabayı kaplayabilecek büyüklükte, fermuarlı ya da alttan bağlanmalı yağmurluklar kullanılabilir. “Bebek arabası yağmurluğu nasıl takılır?” Sorusuna ise, kullanım talimatları ile çok kolay cevap bulabilirsiniz.

Bebek arabası-puset yağmurluk fiyatları özellikle sanal marketlerde makuldür. Ships baby, Maxi- Cosi, Britax – Römer, Ships baby, Maxi-Cosi, Britax – Römer, Yonca, Baby Jem, Quinny, Sevi Bebe, Bebefox gibi markaları, bebek arabanız ya da pusetinize uygun rengarenk seçenekleri ve en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinden incelenebilir.