Odenwalder Bebek Arabası-Puset Tulumu

En Ucuz Odenwalder Bebek Arabası-Puset Tulumu Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Odenwalder
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler

  Bebek arabası bebeğinizin ilk ihtiyaçlarından biridir. Bebeğiniz ile birlikte gerçekleştireceğiniz kısa ve uzun yolculuklarda anne ve babaların en büyük yardımcıları arasındadır. Bebeğin huzurla yolculuk edebilmesi için ebeveynlere büyük kolaylık sağlayan bebek arabaları ve puset tulumları, Cimri.com' daki bebek kategorisinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

 • PUSET TULUMU NEDİR VE NASIL KULLANILIR?

  Puset tulumları, bebeğin içine girebileceği şekilde tasarlanmıştır. Yapımında kullanılan kumaşın özelliği su geçirmemesidir. Böylelikle yağmurlu havalarda bebeğinizi gönül rahatlığı ile puset tulumunda gezdirebilirsiniz. Tulumun önünde bulunan fermuar sayesinde açıklık ayarı da yapılabilmektedir. Böylelikle soğuk bir havada kullanırken bebeğinizin üşümemesi için tamamen kapatabilir, bir iç mekana girdiğinizde önünü açabilirsiniz. Tulumun bu fonksiyonu sayesinde bebeğinizi soğuktan koruyabilirsiniz. Hatta dileyenler için tulumun üst kısmı tamamen çıkabilir ve tulumu bebek puseti için iç ped olarak kullanılabilir. İç yapısının polar olması ve ısıyı içerisinde tutabilme özelliğinin olması sebebiyle soğuk havalar için ebeveynlere güven veren bir bebek arabası aksesuarıdır.

 • BEBEK ARABASI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

  Bebek arabası bebeğiniz için uzun vadede kullanacağınız bir ürün olduğundan seçimi konusunda kararsız kalmış olabilirsiniz. Bebeğiniz için bebek arabası seçerken belirlemeniz gereken birkaç kriter size yardımcı olacaktır. Bu kriterlerden biri arabanın ağırlığıdır. Anneler bazen yalnız kullamak durumunda kalacakları için arabanın hafif olması çok önemlidir. Bununla birlikte arabanın açılıp kapanabilirliği kolay olmalı ve kullanıcısını zorlamamalıdır. Arabanın özellikleri arasında yatış ayarlarının olması bebeğiniz için oldukça fonksiyonel olacaktır. Ve unutulmaması gereken en önemli kriter de arabada emniyet kemerinin olmasıdır. Bebeğin güvenliği için olmazsa olmaz kriterleriniz arasında emniyet kemeri yer almalıdır. Güvenlik için aranılması gereken bir diğer özellik tekerlek kilitleme özelliğidir. Arabayı durdurduğunuzda tekerleği kilitleyebilmeli ve arabayı sabitleyebilmelisiniz. Tekerleklerde aranılması gereken diğer bir nokta da esneklik ve manevra kabiliyetidir. Manevra kabiliyeti ne kadar yüksekse aracın sizinle birlikte hareket uyumu o denli kuvvetli olacaktır. Ürünün çift yönlü kullanılabilme özelliği olmazsa olmaz bir kriter değildir fakat kullanıcısı için kolaylık sağlar. Ve bir diğer özellik kapandığında ne kadar yer kapladığı. Araç kapandığında çok fazla yer kaplamamalı aksi takdirde kullanışlı olmayabilir. Aracın içinde konumlanmış olan yastıkların ve kumaş yüzeylerinin yıkanabilir olması hijyen açısından oldukça önemlidir.

 • Bu kriterleri sağlayarak ebeveynlere güven veren Quinny, Bugaboo, Elodie Details, Confort gibi bebek ürünleri markalarını Cimri' nin en ucuz fiyat avantajı ile bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.