• YAĞMURLUK HAKKINDA BİLMEMİZ GEREKENLER NELERDİR?

    Yağmurluk, ilkbahar ve sonbahar aylarında yaşanan yağışlı ve rüzgarlı günlerde kullanılan bir dış giyim ürüdür. Giysilerinizin üzerine giyerek kullanabileceğiniz, sizi yağmurdan koruyan işlevsel bir giysi olarak dolabımızda yer almaktadır. Modayı takip eden kadınların dolaplarındaki önemli bir parça haline gelen yağmurluklar şıklığınıza şıklık katabilmek için farklı tarz ve tasarımlarla Cimri.com' da sizleri bekliyor.

  • YAĞMURLUK SEÇERKEN HANGİ KRİTERLERİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMALIYIZ?

    Yağmurlu ve havanın çok da soğuk olmadığı bahar günlerinde mont fazla hırka ise eksik kalır vücut sıcaklığımızı muhafaza etmeye. Bu noktada bir yağmurluğa ihtiyaç duyarız. Bir yağmurluğunuz yoksa ve satın almak istiyorsanız da dikkat etmeniz gereken birkaç nokta mevcut. Bu noktalardan bahsetmek gerekirse ilk kriter satın alacağınız ürününüzün kaliteli olması. Kaliteli bir ürün sizleri asla yarı yolda bırakmayacaktır. Bir yağmurluğun kalitesini sizi yağmurdan ne denli koruduğu ile ölçmek mümkün. Tabi yağmurdan korurken aslında dikkat edilmesi gereken diğer konu ürünün hangi malzemeden yapıldığı. Ürünün yapıldığı malzeme vücut ısınızı da koruyabilmeli. Kalitesiyle güven tazeleyen Nike, Columbia, DeFacto, Ferrino Motion , Adidas, Puma, Vero Moda gibi markaların modern ve sportif tasarımlarına cimri.com' dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  • Zarafetinize şıklık katacak bayan yağmurluk modelleri geniş renk ve tasarım yelpazesiyle sitemizde sizleri karşılıyor. Zarif ve ince detaylara eşlik eden renk skalasında kırmızı, mavi, siyah, pembe, gri ve hatta şeffaf olanlara rastlamak mümkün. İster tek renk isterseniz de farklı geometrik ve asimetrik çizimlere sahip bayan yağmurluk modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Stiliniz ne olursa olsun Cimri.com'da kendinize uygun ürünü bulup, dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

    Stilini yağmurluğunun şıklığı ile tamamlamak isteyenler için özel indirim ve fırsatlarla dolu sitemiz, fiyat karşılaştırma özelliği ile en uygun fiyat avantajını yakalayabilme fırsatını sunuyor. Cimri'de tarzınıza ve cebinize en uygun yağmurluk modeline kolayca ve güvenle ulaşabilirsiniz.