Tarza göre seçim yapılarak kombinlere son dokunuşu yapan çantalar kadınlar için ihtiyaç olmanın yanı sıra bir tutku adeta. Kombinlerin tamamlayıcısı olan çantalar, tüm kadınların dolabında büyük bir bölüme ve öneme sahip. Kol çantaları, bez çantalar, el çantaları derken son zamanların trendi, rahatına düşkün kadınların seçimi sırt çantaları farklı tarz ve tasarımlarla Cimri.com avantajı ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

    Çeşit çeşit çanta modelleri arasından hem konforu hem de şık tasarımları ile vazgeçilmez kombin parçalarımızdan biri olan sırt çantaları püsküllü, metalik süslemeleri veya sadeliğin vazgeçilmez şıklığı ile her beğeniye ve bütçeye uygun olarak bir tık uzağınızda yer alıyor. Taşıma kolaylığı, ergonomik tasarımı ve farklı görüntüleri ile her yaş grubuna hitap edebiliyor. İster işe giderken ister okula giderken veya seyahatleriniz esnasında tarzınıza farklılık katarak çabasız bir şıklık yakalamanızı sağlayan sırt çantalarına cimri.com'un fiyat karşılaştırma özelliği ile bütçenize ve zevkinize en uygun olacak şekilde kolayca temin edebilirsiniz.

  • SIRT ÇANTALARINI NASIL KOMBİNLEYEBİLİRİZ ?

    Moda akımları arasında yıldızlaşan sırt çantaları bu kadar popüler olmasaydı da rahatlığına öncelik veren kadınların vazgeçilmezi olmaya devam edecekti. Ancak son zamanlarda tasarımlarında çeşitliliğe gidilerek her zevke ve her yaşa hitap eder hale geldi. Moda dünyasının en çok kullanılan sınıfı, sokak modası. Sokak modasında klasik seçimden günlük kombinlere her çeşit tarzınızı, seçtiğiniz sırt çantanız ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Tercihini spor kombinlerden yana yapanlar için de çeşit çeşit çizgilere sahip çantalara ulaşabilmek mümkün. Basic bir tişört, jean pantolon ve spor ayakkabınızı bir sırt çantası ile tamamlayarak göz alıcı bir şıklık yakalayabilirsiniz.

    Eğer spor bir şıklık tercihiniz ise Defacto, David Jones, Escape, Esta Rubon, Benetton gibi popüler markaların yeni sezon sırt çantası modellerine bakmayı ihmal etmeyin.

  • SIRT ÇANTASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

    Vücudumuzun duruşuna en uygun tasarımlardan biri olan sırt çantalarımızı seçerken dikkat etmemiz gereken birkaç unsur var. Seçeceğiniz sırt çantasının kendi ağırlığı hafif olmalı. Çünkü içine yük eklediğinizde taşıması zor olabilir. Bunun yanısıra taşıma askılarının geniş olmasına özen göstermelisiniz ki ağırlık dağılımı orantılı olarak yapılsın. İç hacminin geniş ve kullanışlı olması da bir diğer seçim kriteriniz olabilir. Böylelikle fonksiyonel bir çantaya sahip olmuş olursunuz.