Bayanların en çok önem verdiği giyim parçaları iç çamaşırlarıdır. Bayan iç çamaşırı seçimi, hem cilt sağlığı açısından hem de dış görünüş açısından çok önemlidir. Kadın iç çamaşırları, genellikle dış giyimi desteklemek üzere tasarlanırlar. Örneğin sütyenler, küçük göğüslere hacim verecek şekilde ya da aşırı iri göğüsleri kamufle edecek şekilde tasarlanmış olabilirler. Benzer şekilde atlet ve külot gibi çamaşırlarla da istenen vücut görünümünü elde etmek üzere destek elde edilebilir. Bayan iç atletleri ise, yakası çok açık olan buluzları daha kullanışlı kılmak üzere, kışın ve klimalı çalışma ortamlarında soğuktan korunmak üzere ya da günlük kıyafetleri daha konforlu kılmak üzere kullanılabilirler. Bununla beraber göbek, vücut hatları ve kıvrımları da atletlerle kamufle edilerek daha fit bir görünüm elde edilebilir.

 • Bayan İç Atlet Nasıl Kullanılır?

  Kadın atlet modelleri, vücudu saracak şekilde tercih edilirlerse çok daha iyi bir görünüm sunarlar. Atletleri ütüleyerek giymek de kıyafetlerin altında kırışık ya da potlu bir görünüm oluşmasına engel olacaktır. Atlet seçiminde ten rengi, krem, bej, beyaz, siyah renklere mutlaka yer verilmelidir. Ayrıca üst giyimde çok tercih ettiğiniz renklerin atletlerinizde de olması şık bir görünüm için önemli olabilir. Atletleri giyeceğiniz zaman üzerine ne giyeceğinizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin beyaz bir gömlek giyeceksiniz içine siyah, kırmızı ya da mavi bir atlet giymeniz çok kötü bir görüntüye neden olacaktır.

 • Bayan İç Atlet Modelleri Nelerdir?

  Bayan iç giyiminde atlet modelleri, kol ve yaka tasarımına göre sınıflandırılır. V yaka, yuvarlak yaka, bisiklet yaka, kayıkçı yaka, dantelli, ip askılı, askılı, yarım kollu, kısa kollu hatta uzun kollu atlet modelleri bulunmaktadır. Ayrıca çıtçıtlı atletler de özellikle beli düşük pantolonlar için ideal bir iç giyim grubudur.

 • Uygun Fiyatlı İç Atlet Ürünleri Nereden Alınır?

  En uygun fiyatlı bayan atlet modelleri için cimri.com’daki mağazaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. cimri.com, farklı mağazaların atletlere verdiği fiyatları karşılaştırmalı olarak listeleyerek kısa sürede en avantajlı alışveriş sonucunu elde etmenizi amaçlar. Cimri ile X-Lady, Doreanse, Anıt, Kom, Anıl, Çift Kaplan,

  Elitte

  , jiber, Erdem, Donwear, Galipoli gibi markaların atlet ürünlerine erişebilirsiniz.