Lamberti Bayan Günlük Çanta

En Ucuz Lamberti Bayan Günlük Çanta Fiyatları

13 ürün gösteriliyor.
Markalar
 • Çantalar, kadınların günlük tarzlarının en önemli tamamlayıcıları ve tutkularıdır. Günden güne değişen tarzları ve modelleri şimdi en ucuz fiyat seçenekleri ile Cimri.com’da sizlere sunuyoruz.

  Günlük kadın çantaları tüm zamanlarımızın en cazibeli aksesuarları olmakla birlikte, farklı desenler ve tarzları ile yüzlerce farklı modeli barındırmaktadır. Spora, işe, okula ya da herhangi bir etkinliğe giderken kullanacağınız çanta seçimleri aynı zamanda sizin karakterinizi de yansıtır. Şimdi her tarz kadına hitap edebilen en uygun çanta modellerine ulaşmak Cimri.com ile çok daha kolay hale geliyor!

 • Çanta Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Günlük çanta seçimlerinde dikkat edeceğiniz en önemli etken giyim tarzınız ve üzerinizde kullandığınız renklerdir. Bu tercihleriniz, seçeceğiniz çantanın boyutundan, modeline ve rengine kadar etki edecektir.

  Çeşitli aksesuarlar ile de tamamlayabileceğiniz günlük çantalarınızı seçerken bir diğer önemli etken ise sadece modeli değil aynı zamanda kalitesidir de.

  Seçeceğiniz çantanın günlük hayatınızı ne kadar etkileyeceğini doğru şekilde belirlemelisiniz. Bu noktada tercihinizi büyük ya da küçük modelleri seçmek, sizin günlük kullanım alışkanlıklarınız ile doğru orantılı olmalıdır.

 • Çanta Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Desenli kıyafetler ile daha sade çantalar tercih edilmelidir. Çantaların en önemli tamamlayıcı aksesuar olduğunu varsayarsak, desenlerin iç içe geçmesi bu özel parçanın göze hoş gözükmemesine neden olacaktır.

  Kullanacağınız aksesuarların da renkleri çantanız ile bir uyum içerisinde olmalıdır. Çanta ve aksesuarların metal renklerinin birbirini tutması bu noktada yine önemli bir faktör olacaktır.

  Günlük olarak kullandığımız çantalar, sıkça kullanıldığından ve içine koyulan eşyalardan formunu kaybedebilir. Bu sebeple seçeceğiniz büyüklüğe bağlı olarak içine koyacağınız eşyaları da doğru seçmelisiniz.

  Cimri.com’da Jacquline, Rosa, Lc, Tommy Hilfiger gibi yüzlerce markanın en ucuz ve birbirinden farklı modellerine ulaşabilir, kolay deforme olmayan ve en uygun fiyatlar ile size özel en kullanışlı çantaya kolayca sahip olabilirsiniz. Dilerseniz; bayan çanta ve cüzdan kategorisinden diğer modellere de göz atabilirsiniz!

 • Günlük Çantanızda Neleri Bulundurmalısınız?

  Kullanacağınız günlük çantalarda, gerekli durumlarda başa çıkabilmeniz için belirli eşyaları taşımanız önemlidir. Bunlardan ilki ıslak mendildir. Beklenmedik zamanlarda karşılaşabileceğiniz durumlardan sizi kurtaracak ve hijyen bakımından da önemli rol oynayacaktır. Yanınızda taşıyacağınız küçük bir defter ve bir kalem de gerekli bir durumda elinizin altında bulunması gereken bir eşyadır. Kimliğiniz ve cüzdanınız ise; acil durumlarda can kurtarıcı bir eşyadır. Başınıza bir şey gelmesi durumunda, günlük çantanızda bulunacak, aranacak yakın kişi ve kan grubu gibi bilgileri içeren bir bilgi kartı da oldukça önemlidir.